BİMcell’de Dostlar İnternette Görsün Kampanyası 500 SMS ve 1GB İnternet Hediye

Türkiye nüfusunun yaklaşık olarak %98’lik kısmında kesintisiz iletişim ağı bulunan bir kapsama oranına sahip olan BİMcell yeni bir numara almanıza da gerek kalmadan mevcut numaranız ile operatör değişikliği yapmanıza olanak sağlıyor. Ortalama 5000’i aşkın mağazası bulunan BİM mağazaları tarafından hizmete sunulan BİMcell’e sahip olmak isteyenlerin yapması gereken tek şey kimlikleri ile birlikte bir BİM mağazasına başvurup BİMcell üyesi olmak istediğini söylemesi. Bugünkü yazımızda BİMcell’de Dostlar İnternette Görsün Kampanyası 500 SMS ve 1GB İnternet Hediye başlığı altında sizlere bilgi vermek istediğimiz kampanya, her operatör şirketinin yapmış olduğu gibi BİMcell tarafından da hazırlanıp sunulan abonelerin ihtiyacına yönelik kampanyalardan bir tanesi. Hem bedava SMS hem de bedava internet hediyesi veren bu kampanya kesinlikle kaçırılmayacak bir fırsat diyebiliriz.

BİMcell’lilere sunulan bu yeni fırsat detayına bakıldığında alınan herhangi bir Dost pakete ek olarak her 29 günlük süreç içerisinde en az 25 TL ve üzerinde yükleme yapıldığında yurt içi geçerli olacak her yöne 500 SMS ve 1 GB bedava internet hediyesi verildiği görülmektedir.

BİMcell’de Dostlar İnternette Görsün Kampanyası 500 SMS ve 1GB İnternet Hediye hakkında diğer merak edilenler ve kampanya kapsamı hakkında ki bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Dost 1 GB Paketi Her yöne 600 DK Her yöne 600 SMS 1 GB İnternet BİMcell’lilerle Sınırsız Konuşma 15 TL
Dost 3 GB Paketi Her yöne 600 DK Her yöne 600 SMS 3 GB İnternet BİMcell’lilerle Sınırsız Konuşma 25 TL
Dost 7 GB Paketi Her yöne 900 DK Her yöne 900 SMS 7 GB İnternet BİMcell’lilerle Sınırsız Konuşma 35 TL

 

  • Kampanyalı paket başvuruları için istenilen paket seçilip DOST1BG, DOST3GB ya da DOST7GB yazarak 4551’e mesaj atılması yeterli olurken, paket iptalleri için de IPTAL DOST 1GB, IPTAL DOST 3GB ve ya IPTAL DOST 7GB yazıp 4551’e mesaj atılması yeterlidir.
  • Paket içinde satın alınan kullanım haklarının başlaması için paket kaydınızın tamamlanması ve onay mesajının gelmesi gerekmektedir.
  • 25 TL ve üzeri ücrete sahip paket satın alındığında otomatik olarak 500 SMS ve 1GB İnternet Hediyesi yüklenecektir.
  • Unutulmaması gereken bir diğer detay ise satın alınmak istene Dost Paketlerden herhangi biri alınırken hattınızda satın almak istediğiniz paket ücreti kadar bakiye bulunması gerektiğidir.
  • Paket bakiyelerinin ve verilen hediyelerin kullanım süresi 1 aydır. Bu süre sonunda kullanılmayan bakiyeler iptal olmaktadır.
  • Paket içinde ki kalan kullanım haklarını öğrenmek istediğinizde mesaj göndererek sorgulama yapılabilme imkanı da bulunmaktadır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Turkcell İzninizle Aylık 1 GB Kampanyası başlıklı kampanyamıza da bakmanızı öneririz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir