Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2018

Vodafone Bedava İnternet 2018 – Nasıl Yapılır bedava internet paketlerinden yararlanmanın şartları nelerdir? Hangi tarihlerde geçerlidir? Yâda faturalı mı faturasız mı olmak gereklidir? Tüm bu sorularınıza cevap verebilecek bu yazımızda sizlerde artık bedava internet kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava internet 2018

Vodafone bedava internet kampanyaları yılın girmesiyle birlikte yenilerek kullanıcıların hizmetine sunulmuş durumda. Birçok Vodafone kullanıcısı bu bedava internet avantajlarından yararlanırken bazı kullanıcılar nasıl yapıldığını bilmedikleri için maalesef imkânlardan yararlanamamaktadır.

Tüm kullanıcılar fırsatlardan ücretsiz olarak yararlanabilsin diye bu yazımızda Vodafone bedava internet yöntemlerini aşağıda tek tek sıraladık.

Sizlerde sürekli olarak sitemizi takip ederek yenilenen fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET 2018 NASIL YAPILIR SİZLER İÇİN SIRALIYORUZ

1- Bana Ne Var – Vodafone Bedava İnternet Paketi

Vodafone Hediye İnternet Paketi

Bana Ne Var – Vodafone Bedava İnternet Paketi en çok tercih edilen bedava internet paketlerinin en başında gelmektedir. Paket sürelerinin sonuna gelen abonelere özel bir fırsat olarak sunulmaktadır. Paket sonuna gelen kişiler mobil cihazlarına Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek kaydıyla anında bedava internet kazabilmektedirler. Uygulanın telefona inmesinin hemen ardından her pazartesi bana ne var butonuna tıklamanız gerekmektedir.  Tıklama işleminin hemen ardından kazandığınız 500 MB ücretsiz internetin bilgisi SMS olarak telefonunuza gelmektedir.

2- Vodafone 1 GB Bedava İnternet 2018

2018 yılının girmesiyle kullanıcıların kullanımına sunulan bu benzersiz hizmet, 1 GB bedava internet fırsatı sunmaktadır Vodafone kullanıcısı kişiler öce telefonlarına Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeli ve uygulamaya girerek hesabını onaylamalıdır. Hemen ardından kullanılan numaradan

“7000” i tuşlayarak mesaj kısmına  “S” yazarak göndermesi gerekmektedir. Mesajın ardından yaklaşık olarak 10 ila 15 dakika içerisinde tarafınıza bir kod gönderilmektedir. Bu kodu sisteme girerek anında 1GB Bedava internet fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bedava 1 GB bedava interneti 30 gün boyunca kullanabilirsiniz.

3- 4.5 G’ye Gelenlere 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 4.5G uygulamasını kullanmakta olan tüm aboneler için 2GB Bedava internet fırsatı bulunmaktadır. Bu fırsattan yararlanmak için tek yapmanız gereken hattınızı Vodafone 4.5G’ye taşımanız olacaktır. Hattınızı taşıma işleminin ardından ise 4545 e mesaj atmanız olacaktır. İşlemin ardından ise telefonunuza gelecek olan aktivasyon kodu sayesinde sizlerde anında 2GB bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Vodafone’dan gelecek olan aktivasyon mesajınızın ardından bedava internet paketiniz hattınıza tanımlanmış olacaktır. Bu hediye interneti 30 gün boyunca kolayca kullanabilirsiniz.

4- Hattını 4.5G uyumlu hatta taşıyanlara 1 GB internet Hediye

Vodafone kullanıcıları 4.5G’ye geçiş yaptıkları andan itibaren bu kampanyadan yararlanabilecekler. Geçiş yaptığınız anda sizlere anında 1GB bedava internet paketini 30 gün geçerli olmak kaydıyla kullanmaya başlayabilirsiniz.

 5- Vodafone Salla Kazan Kampanyası

Vodafone Salla Kazan kampanyası belli aralıklarda telefonunuzun uygulamasına girerek telefonunuzu sallamak kaydıyla bedava internet kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Cebimde uygulamasını telefonunuza indirmeniz en başta yapmanız gerekendir. 2 GB bedava internet kazanma şansını sunmaktadır. Ve kazanılan hediye internet 1 gün boyunca geçerli olmaktadır.

6- Süper 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Faturasız hat sahibi olan Vodafone kullanıcıları bu benzersiz hizmetten yararlanmaktadırlar. Faturasız hatlarına 35 TL’lik bakiye yüklemesi yaptıkları andan itibaren 30 gün boyunca kullanabilecekleri 2GB bedava internet paketi anıda hattınıza tanımlanmaktadır. Burada önemli olan nokta TL yüklemesi yapmadan önce 3636 e SMS göndermeniz olacaktır

Hattınıza yükleme yapmadan önce ABONE SUPER 2GB yazıp ardından 3535 e SMS göndermeniz gerekmektedir. Gelen onatın ardından 35 TL yüklemesi yapmanızın akabinde anında 2GB internet yüklenmektedir.

7- Kara Kartallara Özel Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Kara Kartal üyesi olan kullanıcıları için ücretsiz 3 GB internet fırsatı sunmaktadır. Hem kara kartallı olduğunuz için hem de diğer kara kartallı arkadaşlarınızı bu operatöre taşıdığınız için ekstra bedava internet kazanma fırsatı da sizleri beklemektedir. Bu özel kampanya 19 Haziran 2018 tarihine kadar geçerli olmaktadır.

8- Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet

Vodafone  “Hediye Çarkı” uygulaması sayesinde bedava internet kullanma fırsatı karşınıza geliyor.

Bu özel fırsattan sizlerde kolayca yararlanabilirsiniz bunun için telefonunuza en başta Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamanın içine girmeniz ve Bana Ne Var butonuna tıklamanız gerekiyor arsından Hediye Çarkı bölümüne tıklamanız ve 500 MB, 1 GB, 2 GB, 3 GB, 4 GB, 5GB veya 10 GB’lik bedava internet paketlerinden birini kolayca kazanabiliyorsunuz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*