Şanslı 2 Gün Hediye İnternet Kampanyası Türk Telekom’da

Hediye internetlerimi haftanın istediğim 2 günü bol bol kullanmak istiyorum diyenlerdenseniz sizler de Türk Telekomun bu kampanyası tam size göre tarifenizde olan internete ek olarak haftanın iki günü ayrıca kullanacağınız internetinizin olması kulağa hoş geliyor değil mi? Başlama tarihi 05.03.2018 bu kampanya oldukça ilgi görmekte ve 12 ay boyunca her fatura dönemi bu kampanyadan yararlanmaktadır Türk Telekom Müşterileri elbette bu kampanyadan her tarife ile yararlanılmamaktadır. Şanslı ve Prime Eksper müşterileri yaralanabilmektedirler ve tarifelerinde bulunan internet dışında her ay 2 GB interneti bu kampanya ile kazanmaktadırlar.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirsiniz?

Kampanya kaydınızı yapmak için 5555’e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bu mesaja 2 GUN yazılması yeterli olacaktır. Kampanya kaydının yapılmasının ardından müşteri yine SMS ile bilgilendirilecek ve hangi günler bu hediye interneti kullanacağı bildirilecektir. Müşterinin iptal etmemesi halinde kampanya süresince haftada 2 gün kullanılmak üzere 2 GB internet hattına yüklenecektir. Ay içinde kullanılmayan datalar yeni fatura dönemine aktarılmamakta iptal edilmektedir.

Türk Telekom müşterileri gerçekten şanslı çünkü aynı hat ile başka kampanyalardan da yararlanabilmektedirler ve bu onların haftada 2 gün bedava internet kampanyasının kullanımını etkilememektedir. Kampanyayı iptal etmeniz halinde o dönem için hatta yüklenmiş olan internet kalacak ve kullanılabilecektir.

Kampanyadan Elde Ettiğiniz İnterneti Devretmeniz Mümkün mü?

Bu sorunun cevabı hayır bu kampanya ile tanımlanan data sadece hat tarafından kullanılabilmekte diğer hat sahiplerine transfer edilmesi mümkün olmamaktadır. Hattınıza yüklenen interneti sadece yurt içinde kullanmanız mümkün olmaktadır. Yurt dışına çıkacağınız zaman Türk Telekomun yurt dışı için hazırladığı internet kampanyalarından yararlanmanız gerekmektedir.

Bu kampanyaya dahil olan müşteriler 4,5G servisinin kullanımının açılmasına da izin vermiş sayılacaktır. Sim kartları ya da cihazları uygun olduğu sürece de 4,5G hizmetlerinden yararlanabileceklerdir. Müşteri isterse bu servisi kullanmayabilir ve bunun iptali için SMS göndermesi yeterli olacaktır.

Yeni bir tarifeye geçilmesi ya da hattın iptal edilmesi gibi durumlarda kampanya iptal olacak ve müşteri haklarını kaybedecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*