Turkcell İnternet Kampanyaları

Turkcell Bedava internet 2018 nasıl yapılır bu ve bu yönde en çok merak edilen diğer konuları da siz değerli takipçilerimiz için adım adın anlatmaya çalışacağız.

Turkcell hediye kampanyaları nelerdir ve ne gibi ayrıcalıklar sizleri bekliyor anlık olarak sitemiz üzerinden kolayca öğrenebilirsiniz. Kullanmış olduğunuz Turkcell hattınız ister faturalı ister faturasız olsun Turkcell bedava internet hakkından hepiniz kolayca yararlanabilirsiniz. Sadece kazanmak için neler yapmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Bunu bilmek içinde bizi takip etmeniz gerekiyor

Turkcell’in kullanıcılarına özel olarak sunduğu Faturalı ve Faturasız hediye internet paketleri nelerdir gelin hep birlikte bir bir inceleyelim.

Turkcell Bedava internet Paketleri 2018 nelerdir?

Turkcell bedava internet 2018 ile artık kullanıcılar beleş olarak konuşma ayrıcalığından yaralanmaktadır. Sadece konuşma ayrıcalığı sunmakla kalmamakta, bu özel hizmeti sayesinde hem bedava sms hem de internet hediyeleri kazanmaktadır.

Turkcell hediye internet hizmeti uzun zamandan bu yana devam etmektedir.  Daha çok kullanıcıya hitap edebilmek ve müşterilerinin memnuniyeti en üst safhalara çıkartabilmek için Turkcell bedava internet hizmeti hız kesmeden devam etmektedir. Bu özel hizmetler her geçen gün Turkcell kullanıcılarının sayısını arttırmaktadır

Turkcell bedava internet nasıl yapılır henüz aranızda bilmeyen duymayan varsa şimdi sizler için en basit şekilde açıklıyoruz.

Turkcell salla kazan kampanyası adı altında verilen bu hizmet ile tüm kullanıcılar sadece birkaç dakika içerisinde bedava internetine kavuşmakta ve internetin keyfini doyasıya çıkartmaktadır.

Sizler için Turkcell’in bedava internet kampanyalarının her birine bu özel yazımızda yer verdik ve en basit haliyle açıklamaya çalıştık. Turkcell tüm bedava internet kampanyalarından haberdar olmak ve beleş fırsatlardan yararlanmak için sitemizi sık sık takip edin.

Turkcell hediye internetler paketleri nelerdir?

1- Turkcell Salla Kazan ile Bedava İnternet Kampanyası 2018

Turkcell salla kazan ile bedava internet kazanmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. İlk olarak telefonunuzda hesap uygulamasının bulunması gerekiyor. Mobil cihazınıza uygulamayı indirdikten hemen sonra Turkcell salla kazan butonuna tıklayarak, telefonunuzu bir iki saniye kadar sallamanız gerekmektedir. Telefonun sallanmasının hemen ardından hesabınıza bedava 10 GB internet tanımlanacaktır.  Salla kazan ile bedava internet kampanyasının henüz bitiş süresi hakkında bir tarih verilmemiştir. Bu özel hizmet için gereken tek şart, hattınızın ve mobil cihazınızın 4,5G uyumlu olması gerekmektedir.

2- 4.5 G Kullanıcılarına Özel 10 GB Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2018

1 Aralık 2017 tarihinden itibaren kullandıkları hattı 4,5G internet şekline uyumlu hale getiren Turkcell kullanıcılarına özel 10 GB bedava internet hizmeti sunulmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için tek şart faturasız hat sahibi olmaktır.  Turkcell bedava internet kampanyası kullanım süreci 30 gündür.

3- Turkcell Ramazan Kampanyası 2018

Turkcell Ramazan kampanyası 2018 önümüzdeki Ramazan ayı için geçerli olacak bir hizmettir. Geçtiğimiz günlerde Turkcell ramazan kampanyası olarak kullanıcılarına 20 GB bedava internet hediyesi sunmuştu.  Önümüzdeki sene ramazan ayında sizleri neler bekliyor görmek için sitemiz üzerinden Turkcell bedava internet kampanyalarını takip etmeye devam edin.

4- Genç Turkcellilere 1 GB Turkcell Hediye İnternet Kampanyası 2018

Faturalı hatta sahip olan Genç Turkcell’iler için sunulmakta olan bu hizmet, sadece akşam saat 10:00 ila sabah 06:00 arasında geçerli olmaktadır. Bu saatler arasında 1GB bedava internet hizmeti sunulmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için tek şart: Turkcell faturalı hat sahibi olmak ve Eko yıllık paket ve aylık paket abonesi olmaktır.

5- GNÇ Full 10 GB internet Paketi Alanlara 1 GB Turkcell Bedava İnternet 2018

Genç Turkcell kullanıcı arasında bulunanlar için başka bir kampanya ise GNÇ Full hizmetidir. Bu kampanyada hat sahip sadece 3 TL’lik bir yükleme yaparak 1 GB bedava internetlerine anında kavuşmaktadır.

GNÇ Full hizmetinde her yöne kullanılabilen 1000 dakika konuşma ve 5 GB gündüz 5GB gece bedava internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Ayrıca 1000 adet SMS avantajı da içerisinde bulunmaktadır.

Bu pakette paketin içerisinde bulunan internete ilave olarak 1GB Ücretsiz internet hediye olarak verilmektedir. GNÇ Full hizmet bedeli 45 TL’dir. Bu pakete sahip olmak için telefonunuzun mesaj kısmına GNC FULL 10 GB yazıp 2222’ye SMS atmanız olacaktır.

6- Turkcell Bedava internet – 1 GB

Turkcell GNÇ Bedava internet

26 yaşın altında kalan Genç Turkcell’iler,  30 TL karşılığında 1 ay ücretsiz olarak kullanabilecekleri 1 GB bedava internet kazanmaktadır.

Yaşınız 26’nın altında ise tek yapmanız gereken Keşfet menüsüne girmeniz ve karşınıza çıkan GNÇ butonuna tıklamanız olacaktır.  Karşınıza çıkan bölüme GNC1GB yazmanızın ardından sizlerde 30 TL yükleme yaparak bedava 1GB avantajından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

7- Turkcell Uygulaması Yükleyene 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Mobil cihazlarına Turkcell GNÇ uygulama hizmetini indirenler 7 gün boyunca 1 GB bedava internet kullanım hakkından yararlanabiliyor.  Bu özel hizmet 30 Haziran 2018 tarihi saat 00.00 a kadar devam etmektedir. Uygulamayı tüm Apple Mağazası veya Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

8- Toplantıdayım Uygulaması İle 1 GB Bedava İnternet

Yepyeni bir hizmet olan Turkcell toplantıdayım kampanyası ise 1 haftalık bedava 1 GB hakkı sunmaktadır.  Yine mobil cihazlarınıza uygulamayı Apple Mağazası veya Google Play üzerinden indirebilirsiniz. Turkcell Toplantıdayım Hediye İnternet hizmetinden yararlanmak için faturalı hat veya faturasız Turkcell hat sahibi olmanız yeterlidir. Bu uygulamayı indirmek için 3 TL’lik bir bedel ödemesi gerekmektedir. Kampanya 30 Haziran 2018 tarihi saat 00.00 a kadar devam etmektedir.

9- Turkcell Yükle Kazan Kampanyası – Bedava Beleş İnternet

Turkcell’in faturasız hat kullanıcıları için verilen hizmette yapılan her yükleme sonrasında bedava internet kullanım hakkı sunulmaktadır. Yapılan yükleme oranına göre değişen bedava internet 1GB ‘A kadar çıkmaktadır.  Hediye edilen bedava internet kullanım süresi ise 1 haftadır.

131 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*