Türk Telekom Ayda 2GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom müşterilerine hediye kampanyaları bitmiyor bunlar arasında 6 ay boyunca ayda 2 GB internet hediye kampanyasından yararlanmak için Şanslı ve Aşmayan tarifelerini kullanıyor olmanız gerekmektedir. Bu kampanyadan Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Kayseri şehirlerinde yaşayan Türk Telekom müşterileri yararlanabilmektedir. Şanslı ve Aşmayan tarifelerini kullanan kişilerin bu kampanyadan yararlanmaları halinde 6 boyunca her ay 2 GB internetleri olacak ve bu şekilde cep telefonlarından diledikleri gibi internete girebileceklerdir.

Türk Telekom Ayda 2 GB İnternet Kampanyası Hangi Tarihler Arasında Geçerli?

6 ay boyunca cebime 2 GB internet gelsin diyorsanız vakit kaybetmemelisiniz çünkü kampanya 25 Nisan 2018 tarihinde başlıyor ve 31 Aralık 2018 tarihinde ise son buluyor cebimde bol bol internet istiyorum diyen kişiler acele etmeli ve başvurunun son tarihini kaçırmamalıdırlar. Başvuru yapıldıktan sonra cep telefonlarına gelecek SMS ile bilgilendirilecekler ve kampanya dahilinde olan hediye 2 GB internetlerini kullanmaya başlayabileceklerdir. Kampanya süresi içinde Gaziantep, Diyarbakır, Kayseri, Şanlıurfa linde bulunan Türk Telekom bayilerine gelerek Şanslı 2 GB Tarifesi, Şanslı 4 GB Tarifesi, Şanslı 6 GB Tarifesi, Prime Eksper 10 GB Tarifesi, Aşmayan 4 GB Tarifesi, Aşmayan 6 GB Tarifesi, Prime Eksper Aşmayan 10 GB Tarifelerinden birine dahil olan yeni müşteriler yararlanmaktadırlar.

Türk Telekom Ayda 2 GB İnternet Kampanyasından Yararlanma Şartları

Bu kampanya ile hattına her ay 2 GB internet yüklenmesini isteyen aboneler yukarda belirtilen tarifelerden birine girdiklerinde sadece bir kez olmak üzere yararlanabilmektedirler. Her ay yüklenen 2 GB internet sadece o ay için geçerlidir bir dahaki aya devretmez. Kullanmadığınız datayı başka abonelere transfer etmeniz mümkün değildir. Hattını iptal ettirenlerin ya da diğer GSM şirketlerine numarasına taşıyan kişilerin kampanya üyeliği bitmektedir.

Bu kampanya şartları sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir. KKTC ve yurtdışında kullanılması mümkün değildir. Kampanya abone iptal etmediği sürece 6 ay boyunca geçerlidir ve bir sonraki ayda otomatik olarak hediye internet hatta yüklenmektedir. Kampanyanın aktivasyonu aboneliğin başlaması ile otomatik olarak başlamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*