Türk Telekom Cebine Gelsin Kampanyası

Türk Telekom’un benim için internet bol bol GB demek sloganı ile yola çıkarak başlattığı kampanyalarına her geçen gün bir yenisi ekliyor. Sayfamızda ağırlıklı olarak bedava internet kampanyalarına yer vermemiz sebebiyle Türk Telekom Cebine Gelsin Kampanyası ile yakından ilgilenenlerin oldukça fazla olacağını düşünüyoruz. Eğer siz de internetin evde fiber hızda cebinizde de bol miktarda olmasından yanaysanız, kampanyaya başvurunuzu yapın her ay 4 GB bedava internet cebinizde olsun.

Türk Telekom’un bol bedava internet hediyesi veren bu güzel kampanyası için geçerlilik tarihi açıklaması 30 Haziran 2018 tarihidir.

Kampanyaya katılmak için “HERYERDEN” yazılıp boşluk bırakılarak aboneliğinin kayıtlı olduğu “TCKN” da yazılarak 6606’ya SMS atılıp şifre alınır. Şifre geldikten sonra “HERYERDEN” boşluk bırakılıp “Şifre” yazılır ve 5555’e gönderilir. SMS ilgili birime ulaştıktan sonra kampanya koşullarının sağlanıp sağlanmadığı kontrol edilir ve uygunsa 4 GB bedava internet hatta yüklenir.

Bu başvuru şekli dışında 444 1 444 aranarak ya da Türk Telekom satış noktaları ziyaret edilerek de başvuru yapılabilmektedir.

Belirtilen süreye kadar başvuru yapıp kampanyaya katılan aboneler 24 ay taahhütte bulunarak her şey dahil indirimli fiyat olan 62,90 TL’yi öderler ve 24 ay boyunca yararlandıkları indirim bir yana her ay cep telefonlarında 4 GB bedava internet hakkı elde ederler.

Seçilen kampanyalı paket taahhüdü bitince paketin mevcut fiyatı üzerinden ödeme yapılarak devam edilir.

Abonelerin bahsedilen 4 GB bedava internet hakkından yararlanabilmeleri için, Pttcell, BİMcell, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Teknosa Mobil, POCELL, ve Esnaf Dostu Tarifeleri ve Kontrollü Esnaf hariç diğer bireysel faturalı hat kullanıcısı olması gerekir.

Daha önceki dönemlerde Türk Telekom evde internet kullanıcı olup sonra aboneliğini iptal ettiren müşteriler bu iptalden sonra 3 ay içinde tekrar evde internet abonesi olmak isterlerse bahsedilen kampanyadan yararlanma hakları olmaz.

Çoğu kampanyada ve tarife değişikliğinde olduğu gibi bu kampanyadan da doğan damga vergisi masrafı tek seferlik olmak üzere ilk faturaya yansıtılmaktadır.

Aboneler kampanya kapsamında kendilerin en uygun olan paketi ve bağlantı hızlarını seçebilirler.

Cebine Gelsin Kampanyası kapsamında sunulan evde internet paketlerinin ortak özellikleri modem için ücretsiz kurulum verilmesi, bağlantı ayarlarının ücretsiz yapılması, ücretsiz modem verilmesi ve Fiber internet gücünde internet kullandırmasıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*