Türk Telekom Faturalı Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom yaptığı kampanyalarla müşterilerini memnun etmeye her zaman ki gibi tam gaz devam ediyor. Ekonomik ve bol kullanım hakları olmasıyla bilinen Türk Telekom GSM şirketi abonelerine her anlamda uygun çözümler sunuyor. Piyasadaki diğer operatörlerle kıyaslandığında fiyat konusunda çok cazip olan Türk Telekomun müşteri potansiyeli çığ gibi artarak büyüyor.

Her geçen gün mobil cihaz sayılarının artmasıyla son yıllarda mobil platformalara ciddi yatırımlar yapılmaya başlandı. Bu yatırımların başını çekenler ise telefon üreticileri ve GSM şirketleridir. Türk telekomda bu yatırımcılar arasında önemli rol oynamaktadır. Mobil cihazların kullanımının artmasıyla internet ihtiyacıda doğru orantılı bir şekilde artış göstermiştir. Bu artışın doğurduğu sonuçlara baktığımızda kullanıcıların internet kullanım haklarının yetersiz oluşundan şikayetçi olduğunu görebiliriz.

Türk Telekom müşterilerini memnun edebilmek için uygun fiyatlara yüksek kapasiteli internet paketleri sunmaktadır. Konumuzda bahsi geçen internet paketide bu paketlerden bir tanesine örnek olarak verilebilir.

Faturalı Bedava İnternet Paketi Kampanyasına Katılım

Türk Telekom mağazaları ve müşteri hizmetleri kanalıyla bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Katılım Şartları :

Faturasız hattan Faturalı hatta geçiş yapmak.

Kullanım Hakları:

4 GB Bedava İnternet

12 aylık taahhüt ile 25 TL karşılığında her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 4 GB internete sahip olabilirsiniz.

6 GB Bedava İnternet

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 6 GB internet paketine 12 aylık taahhüt yaparak 30 TL karşılığında satın alabilirsiniz. (İlk 3 ayda ki iptal durumlarında cayma bedeli ödenmez)

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444 numaralı telefon aracılığı ile müşteri hizmetlerine ulaşabilir yada online işlemler üzerinden iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturalı’da Kampanyası Hakkında Detaylar

Hattınıza tanımlanan kullanım hakları 1 ay boyunca geçerlidir. Gelecek aya devretmez.
Paketinizin kullanım hakları bittiğinde sms ile bilgilendirilirsiniz.
5555’e dakika için “SES”, mesajlaşma için “SMS”,  internet için “INTERNET” yazıp gönderdiğiniz takdir de kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*