Türk Telekom Hediye 2 GB Kampanyası

Türk Telekom faturalı hat kampanyaları arasında yer alan Hediye 2 GB Kampanyası ile ayda 2 GB bedava internet hediyesi kazanmak mümkün. 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerliliği devam edecek olan Türk Telekom Hediye 2 GB Kampanyası, aylık 2 GB sınırı konularak 6 ay boyunca her ay bedava internet kazandırmaya ve müşterilerinin gönüllerince internete girebilmelerini sağlamaya devam ediyor.

Türk Telekom müşteri pazar payının daha az olduğu Kayseri, Diyarbakır, Gaziantep ve Şanlıurfa illerinde yaşayan abonelerine özel olarak hazırlayıp sunduğu bu kampanya ile Şanslı ve Aşmayan tarifelerini satışa sunmaktadır. Siz de belirtilen illerden birisinde yaşıyorsanız ve Türk Telekom abonesi olmak istiyorsanız en yakın Türk Telekom bayisine gidin, Şanslı ya da Aşmayan tarifelerden birisini seçip 6 ay boyunca her ay 2 GB bedava internet hediyesine sahip olun.

Kampanyaya katılım için herhangi bir SMS gönderilmesi gerekmemektedir. Kampanya zaten yeni hat ya da numara taşıma yoluyla geçerlilik kazanacağı için hattın aktivasyonu ile birlikte fayda sağlanmaya başlanmış olur. Kazanılan hediye bakiyelerin sorgulanabilmesi için KALAN yazılıp 5555’e ücretsiz olarak mesaj gönderilebilir, kampanya iptal edilmek istendiğinde ise IPTAL EK2GB yazılarak yine 5555’e ücretsiz mesaj atılabilir.

Türk Telekom Hediye 2 GB Kampanyası ile ilgili ücretlendirme kapsam ve geçerlilik detayları aşağıda ayrıca belirtilmektedir.

  • Kampanyadan yukarıda da belirtilen geçerlik süresi içinde ve yine belirtilen illerde ikamet etme şartı göz önünde tutularak başvurulması haline fayda sağlanabilir.
  • Sunulan bedava internet hediyesi abonelere her ay bilgi mesajı gönderilip yükleme yapıldıktan sonra kullanılabilir olur.
  • Hediye 2 GB Kampanyasından fayda sağlayan müşterilerin ayrıca Şanslı 2 Gün Kampanyası’ndan da fayda sağlayabilmeleri mümkün görülmektedir.
  • Kampanya kapsamında her hattın sadece bir defaya mahsus katılım sağlayabilme hakkı bulunmaktadır.
  • Her ay yüklenen 2 GB bedava internet kullanım hakkı o ay içinde kullanılmalıdır ve kullanılmadığı halde iptal olur.
  • Kazanılan hediye internet hakkı başkasına devredilemez ve transfer edilemez.
  • Eğer farklı bir numaraya ya da tarifeye geçiş yapılacaksa iptal işlemi, iptalin gerçekleştirildiği ay itibariyle geçerli olur.
  • Ücretlendirme detaylarına bakıldığında ise yeni müşterilerin seçtikleri tarife de 12 ay kalma sözü vermeleri üzerine kampanyaya dahil edilebilecekleri görülür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*