Türk Telekom İçim Rahat Kampanyası

Türk Telekom faturalı hat kampanyalarından biri olan İçim Rahat Kampanyası ev telefonu ve ende mobil internet konusunda sizi çok rahatlatacak. Yeni hat alarak ya da numarasını taşıyıp Türk Telekom’a gelen ve İçim Rahat Tarifesini seçen aboneler sadece 10 TL ödeyerek her yöne 750 dakika ve 500 MB cepten internete sahip olabiliyorlar. Kampanyadan yararlanmak isteyenlere 12 boyunca en az bir ev telefonu hattının ya da evden internet hattının açık kalacağına dair taahhütte bulunulması isteniyor. Bu taahhüde ek olarak mobil tarifenin de İçim Rahat tarifesi olması durumda 12 aylık fatura dönemi süresince normalde 20 TL olan ücretin yarısını yani sadece 10 TL lik kısmını ödeyerek fayda sağlayabiliyorlar.

İçim Rahat Kampanyası hakkındaki diğer kapsam ve geçerlilik detayları ise şu şekildedir

  • Bahsedilen kampanyadan yararlanabilmek için alınan yeni hattın ya da geçilen tarifenin Faturalı Hat İçim Rahat Tarifesi olması zorunludur.
  • Kampanyaya başvurup gerekli tutulan taahhüdü vermek için aboneler, RAHAT yazdıktan sonra boşluk bırakıp ev telefon numarasını ya da evde aktif ola internet hattının sahibi olan kişinin TC Kimlik Numarasını yazıp 5555’e mesaj olarak göndermeleri gerekmektedir. Bu mesaj sonrasında operatör tarafından size geri gönderilen mesaja ise ONAY yazarak cevap verilmesi gerekli görülmektedir.
  • Abonelerin kullanmakta olduğu birden fazla ev telefonu ya da evde internet hattı bulunması durumunda sadece birisi için kampanya başvurusu yapabilir ve bir numara üzerinden fayda sağlanabilir. Ayrıca aynı kişi üzerinde bulunan birden fazla hat arasından seçim yapılırken üyelik süresi en eski olanlar öncelikli olarak tercih edilmektedir.
  • Kampanyadan yararlanılan numara ya da internet hattının iptal edilmesi durumunda gerekli sorgulamalar yapıldıktan sonra aynı kişi üzerinde uygun görülen farklı bir hat ya da abonelik üzerinden indirim faydası devam ettirilebilir. Eğer farklı bir abonelik yoksa indirim faydası sona erer ve aboneye bir cayma bedeli yansıtılmaz.
  • İçim Rahat Kampanyası için 50.000 müşterilik kişi sınırı bulunmaktadır.
  • Sadece 10 TL ödeyerek sahip olabileceğiniz İçim Rahat Tarifesi ücretlendirilmesinde KDV ve ÖİV dahil edilmiştir.
  • Kampanya geçerlilik süresi ise 31 Aralık 2018 olarak belirtilmektedir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*