Türk Telekom iPhone 8 64GB Kampanyası

Türk Telekom’un mobil müşterilerine özel, cihazlar alt kategorisindeki akıllı telefonlara yönelik kampanyalardan biri olan iPhone 8 64GB Kampanyası, parlak zeka olarak ifade edilen yeni cam tasarımlı iPhone 8’i neredeyse 504 TL’ye varan indirimlerle aboneleri ile buluşturmaya başladı.

4.7″ True Tone özellikli Retina HD ekran, 7 MP Ön ve 12 MP Arka Kamera, 2 GB RAM / 64 GB Dahili hafıza, İOS işletim sistemi, A11 Bionic çip ve M11 yardımcı hareket işlemcisi, 1821 mAh bataryası ve 148 gr / 138,4 x 67,3 x 7.3 mm ölçüleri ile tam bir tasarım harikası olan iPhone 8 64GB, kaçırılmayacak fırsatlarla Türk Telekomda.

Tavsiye edilen peşin satış fiyatı KDV dahil 4.199 TL olan iPhone 8 64GB’ın tarifeye ek olarak taksitli şekilde alınabilmesi de mümkün. 12, 24 ve 36 ay taahhütte bulunulduğunda seçtiğiniz tarifeye ek olarak ücreti faturanıza yansıtılarak taksitlendirme yapılabilmektedir.

 

Türk Telekom iPhone 8 64GB Kampanyası kapsam ve geçerlilik detayları ise şöyledir;

  • Kampanya geçerlilik süresi olarak 31 Mart 2018 tarihi belirtilmektedir.
  • Kampanyaya katılan müşterilerin telefonlarında ki 4,5G abonelikleri otomatik olarak devreye girer. Otomatik olarak açılan 4.5G ayarlarının aktif şekilde kullanılabilmesi için akıllı cihazın ve de SIM kartın da 4.5G uyumlu olması gerektiği unutulmamalıdır. 4.5G ayarları ve kapsama gücü coğrafi özelliklere göre değişiklik gösterebilir. Bu servis istenildiği zaman kapatılabilir ya da iptal edilebilir. Bunun için yapılması gereken IPTAL 4.5G yazıp 5555’e mesaj gönderilmesidir.
  • Müşteriler taksitli olacak şeklide cihaz alımı yapmak istediklerinde de cihaz bedelinin 500 TL’lik kısmını ön ödeme olarak vermeleri gerekir.
  • Müşteriler bu kampanya kapsamında akıllı cihazlarını bayi ve ya mağazalar aracılığıyla alabileceklerdir. Ücretler tahsilata aracılık eden tutarlar kapsamında tahsil edilir.
  • Müşteri eğer söz verdiği süreden önce hattan çıkma, numara taşıma ya da farklı bir sebeple anlaşma dışına çıkarsa sözleşme gereği cayma bedelini ve gerekli görülen cezai şartları kabul etmiş sayılır. Ayrıca kampanya faydasından yararlanmaya devam edemez.

Siz de şimdiye kadar çıkarılan iPhone model telefonlar arasında en güçlü çipe ve eşsiz tasarıma sahip olan iPhone 8 64GB’ı kaçırmak istemiyorsanız, stoklarla sınırlı olan seçenekler için bir an önce harekete geçmelisiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Turkcell İnstagram Paketi Kampanyası başlıklı kampanyamıza da bakmanızı öneririz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Türk Telekom Kampanyalar
Türk Telekom Evde Mobil Wifi İndirim Kampanyası

Türk Telekom’un faturalı kampanyalar başlığı altında yer alan Evde Mobil Wifi İndirim Kampanyası, evde internet aboneliği bulunmayan müşteriler için oldukça...

Kapat