Türk Telekom Şanslı 2 Gün İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un özel kampanyalarından biri olan ve faturasız hattan faturalı hatta geçen müşteriler için hazırlanıp bu kategori altında kullanıma sunulan Türk Telekom Şanslı 2 Gün İnternet Kampanyası ile aboneler haftada 2 gün hediye bedava internet kazanma şansına sahip olabiliyorlar. Bahsedilen kampanya ile bedava internet hediyesi kanabilmeniz için yapmanız gereken sadece 23 TL’den başlayan Şanslı Tarifeler’den birini seçmek ve sonrasında hediye internetin tadını çıkarmak.

Türk Telekom Mağazaları aracılığıyla sahip olabileceğiniz Şansı Tarifeler içeriklerine göre farklı özellikte olan ve oldukça tutulan tarifelerdir. Bu tarifelerden birini seçtikten sonra Şanslı 2 Gün İnternet Kampanyası’na katılmak için 2 GUN yazarak 5555’e mesaj gönderilmesi başvuru için yeterli görülmektedir. İşletmeci tarafından belirlenen hediye internet kullanılacak 2 gün ayrıca aylık olarak ta 2 GB ile sınırlandırılmaktadır.

Şanslı Tarifeler için ücretlendirme ve detayları daha iyi görebilmeniz için aşağıda bulunan tabloyu incelemenizi tavsiye ederiz.

Tarife Çeşitleri Kampanya İçeriği Tarife Ücret
Şanslı 2 GB Haftada 2 Gün Hediye İnternet Her Yöne Geçerli 1000 SMS ve 1000 DK ile e-dergi uygulaması 2 GB 23,00 ₺
Şanslı 4 GB Haftada 2 Gün Hediye İnternet Her Yöne Geçerli 1000 SMS ve 1000 DK ile e-dergi uygulaması 4 GB 28,00 ₺
Şanslı 6 GB Haftada 2 Gün Hediye İnternet Her Yöne Geçerli 1000 SMS ve 1000 DK ile e-dergi uygulaması 6 GB 33,00 ₺
Prime Eksper 10 GB Haftada 2 Gün Hediye İnternet Her Yöne Geçerli 1000 SMS ve 1000 DK ile e-dergi uygulaması 10 GB 45,00 ₺

 

  • Şanslı 2 Gün İnternet Kampanyası 5 Mart 2018 tarihinden itibaren yeni hat alan, numara taşıma yapan ve ya faturasızdan faturalıya geçiş yapmak isteyen abonelerin faydalanabileceği bir kampanyadır. Yukarıda da belirtildiği gibi detayları verilen Şanslı tarifelerden birisinin seçilmesi gereklidir.
  • İstenen koşulların sağlanması halinde aboneler bu kampanya faydası olarak tam 12 fatura dönemince haftalık 2 gün yurt içi kullanım şartıyla 2 GB bedava internet hediyesi kazanırlar.
  • fatura dönemi sonrasında kampanyadan sağlanan fayda sona erecektir.
  • Her fatura döneminde sahip olunan bedava internet faydalar eğer kullanılmazsa dönem sonunda iptal olur. Bir sonraki döneme devretmez.
  • Tarifenizdeki kalan tüm bakiyenin sorgulanması ve güncel hak bilgisi için istenildiğinde 9333 ücretsiz aranarak öğrenme sağlanabilir ya da *124# ücretsiz tuşlanarak bilgi sahibi olunabilir.

 

Bir önceki yazımız olan Turkcell Günlük Konuşma Paketleri Kampanyası başlıklı kampanyamızda bedava dakika, Günlük 100 Dakika Paketi ve turkcell bedava konuşma hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Türk Telekom Bedava İnternet 2018, Türk Telekom Tarifleri
Türk Telekom İçim Rahat Kampanyası

Türk Telekom faturalı hat kampanyalarından biri olan İçim Rahat Kampanyası ev telefonu ve ende mobil internet konusunda sizi çok rahatlatacak....

Kapat