Turkcell 20 MB Bedava İnternet Paketi

Turkcell bireysel akıllı telefon ve ya tablet kampanyasıyla alım yapan müşteriler, sözleşme süresi içindeyken ek bir sözleşme daha yaparak ve 12 ile 24 ay aralığında kullanımda kalma taahhüdünde bulunarak aksesuar kampanyasına da katılırsa, hiçbir ücret ödemeden hattına 2 MB bedava internet paketi yüklenebilmektedir. Turkcell’in bedava internet dağıtan ayrıcalıklı kampanyalarından bir yenisi daha dillerde dolaşmaya başlayınca bizlerde ne nedir bir araştıralım ve sizlere de konu hakkında en doğru bilgiyi ulaştıralım diye düşündük.

Turkcell 20 MB Bedava İnternet Paketi kapsamında kazanılan bedava internet kullanım hakkı ile web sitelerinde dolaşabilir, facebook ya da haber portalları gibi zengin içerikli sayfaları ziyaret edebilir, MP3 dinleyebilir, SD ve HD videolar izleyebilir, e-postalarınızı rahatlıkla kontrol edip dosya yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell 20 MB Bedava İnternet Paketi Kampanyası hakkında daha fazla ve detaylı bilgi almak isteyenlerin yazımızın devamı dikkat incelemesini ve ihtiyaç duyulması halinde akıllı bir ürün ve aksesuar alımı yaparak bedava internet kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. Kampanya ve detayları şu şekilde belirtilmektedir;

 

  • Kampanyadan yararlanabilmek için aşağıda isimlerini liste halinde yazdığımız cihaz ve ya tabletlerden birinin kampanya sözleşmesi yoluyla alınması şartı bulunmaktadır.

Nokia Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

iPhone Bireysel Akıllı telefon Kampanyası

Samsung Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

LG bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

Turkcell T serisi Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

HTC Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

Sony Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

Bireysel BlackBerry 10 Akıllı Telefon Kampanyası

BlackBerry 10 İnternet Paketli Kampanyası

Bireysel Kontratlı Tablet Kampanyası

Bireysel Multimodem Kampanyası

3G’li Tablet Festivali Kampanyası

Tarifeye Ek Tablet Kampanyası

 

  • Yukarıda sıralanan kampanyalar kapsamında cihaz alımı yapan Turkcell müşterileri sözleşme süresi içinde aksesuar sözleşmesine de başvurursa, aksesuar kampanyası süresi boyunca geçerli olacak 20 MB bedava internet hediye edilecektir. Verilen 20 MB bedava internet data sözleşme bittiğinde otomatik olarak sonlanır.

 

  • Sözleşme süresi içinde müşteri cayma hakkını kullanırsa faturasına da cayma bedeli yansıtılır.

 

  • Kampanya kapsamında hediye dilecek bedava internet kullanımlarının başlangıcı ve bitişi SMS ile bildirilmektedir. Hatta paket bitimine yaklaşıldığında %80’lik kullanımda bilgi verilir ve %100 hak kullanımı bitince bilgi verilir.

 

  • Hediye verilen bedava internet data kullanım hakkı bir başka kişiye devredilemez ve sözleşme süresi sonunda bitmeyen kullanım hakkı bir sonraki döneme yansımaz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*