Turkcell 2018 Ramazan ve Sahur Bedava İnternet Kampanyası

2017 yılında özel dönemlerde müşterilerine sundukları bedava internet kampanyaları ile kullanıcılarını fazlasıyla mutlu eden Turkcell tarafından düzenlenen kampanyalar yeni güncellemeler ile Turkcell 2018 Ramazan ve Sahur Bedava İnternet Kampanyası olarak müşterilerin kullanımına açılmıştır. 1 GB, 2 GB, 3 GB, 4 GB ve hatta 5 GB’a varan hediye internet detayları yazımızın devamında sizlerle paylaşılacaktır.

Turkcell Ramazan Hediye İnternet 2018

Ulusal anlamda çalışan kurumsal markalar tarafından hazırlanan Ramazan Özel Kampanyaları kapsamında Turkcell geri kalmayarak ücretsiz internet fırsatları sunmaya başlamıştır. Geçmiş dönemde sağladıkları ücretsiz internet paketlerine ilave olarak hem gün içerisinde hem de sahur vaktine kadar kullanım sağlanacak paketler ilave etmeleri olumlu Turkcell kullanıcı yorumları sayılarını son dönemlerde bir hayli arttırmıştır.

Özel günleri fırsat ve kampanya bakımından kesinlikle es geçmeyen Turkcell bu sayede müşteri sadakat programlarını da geliştirmekte ve hatta yeni müşteri profili geliştirmektedir. Ramazan ayında insanların genellikle sahur vaktine kadar uyumadıkları ve bu süreci genellikle akıllı cep telefonları aracılığı ile internet kullanımı gerçekleştirerek geçirdikleri düşünüldüğünde Turkcell Bedava İnternet ihtiyacınızın faturanızı şişirmemek adına oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz. Operatör tarafından sunulan ve müşterilerden bir hayli fazla talep gören özel fırsatların başında Turkcell Sahurda Hediye İnternet gelmektedir.

Turkcell Ramazan Bedava İnternet 2018

Türkiye’de hizmet veren ilk operatör olan firma tarafından geçtiğimiz yıllarda da müşterilerin kullanımına sunulan Sahur Bedava İnternet Kampanyası geliştirilerek 2018 yılında da kullanıma açılmıştır. Bu sayede milyonlarca Turkcell abonesi uzun süreli bedava internet keyfi sürmektedir. Özellikle sahur saatlerinde hazırlanan fırsatlar kullanıcıların internet ihtiyacını neredeyse tamamen ücretsiz olarak karşılamaktadır. Yaani Uygulaması üzerinde güncelleme yapılarak Ramazan Turkcell Bedava İnternet sunulması uygulamayı hali hazırda kullanan kullanıcılar için oldukça güzel bir gelişmedir.

Sahur – Gece İnternet Hediyesi Paket Katılımı Hakkında

Operatörler tarafından hazırlanan her kampanyanın farklı bir katılım ve kullanım detaylarının olduğunu biliyoruz. Son güncellemeler ile BiP Messenger üzerinde verilen fırsatlar devam etmekte ve Turkcell Müşteri Hizmetleri aracılığı ile bu kampanya avantajlarını da kullanabiliyorsunuz.

Turkcell Ramazan Hediyesi 2018 – Faturalı ve Faturasız

Ramazan ve Sahur programlarına özel birden fazla kampanya düzenleyen Turkcell tarafından düzenlenen bedava internet avantajlarına katılım farklı şartlar gerektirmektedir. En genel şart şüphesiz kullanılan hattın herhangi bir operatör değişikliği yapmamış olması yani güncel bir Turkcell abonesi olması gerekmektedir.

Turkcell Ramazan Kampanyası 2018 fırsatlarını çeşitli nedenlere bağlı olarak iptal etmek istediğinizde 0532 532 00 00 numarasını aramalı ve müşteri hizmetlerine iptal talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Bu sayede ücretsiz internet paketi kullanımınız iptal edilecektir. Turkcell Online işlemler aracılığıyla cep telefonu ve şifreniz ile de giriş yaparak iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bahsedilen kampanyaların haricinde 1 GB Bedava İnternet erişimi kazanmak istiyorsanız Play Store ve App Store üzerinden BiP Messenger uygulamasını yüklemeli ve 15 arkadaşınıza mesaj göndermelisiniz. Bu sayede 1 hafta süresince kullanabileceğiniz 1 GB Bedava İnternet kazanmış olursunuz.

Sahur 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

App Store ve Play Store üzerinden edineceğiniz BiP Messenger aracılığıyla Ramazan ayı boyunca 5 mesaj atarak gece 02.00 – 06.00 arasında kullanabileceğiniz. 2 GB Bedava İnternet kazanabilirsiniz. Tüm kampanyalarda başlangıç gelen onay mesajının ardından gerçekleşmektedir. Gelen onay mesajının ardından ücretsiz internet kullanımınız başlayacak ve paketiniz bittiğinde de SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Kalan kullanım detayları bilginizi “KALAN” yazarak 2222 numarasına ücretsiz mesaj yollayarak öğrenebilirsiniz. Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yaparak da kullanım detaylarınızı öğrenebilirsiniz.

Diğer Turkcell Bedava İnternet Fırsatları

 

Özellikle son dönemlerde akıllı telefon alışkanlıklarının değişmiş olması ve insanların akıllı telefonlar aracılığıyla internette oldukça fazla zaman geçiriyor olmaları ister faturalı hat sahibi olun, isterseniz ön ödemeli hat sahibi olun oldukça fazla internet paketi ihtiyacınız doğmasına neden olmaktadır. Biz bu yazımızda yüksek telefon faturalarından kurtulurken internetin keyfini devam ettirebilmeniz için operatörlerin bedava internet paketleri hakkında detaylar paylaşacağız. Özellikle ülkemizde ilk hizmet vermeye başlayan operatör olan Turkcell kampanyalarını derleyeceğimiz yazımıza Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2018 detaylarını paylaşarak başlayacağız. Özellikle gençler tarafından sorulan ve iletişim bölümünden gelen maillere konu olan Turkcell bedava internet paketi 2018 nasıl yapılır sorusuna cevap vereceğimiz bu yazımız aslında her yaş grubundan Turkcell kullanıcısına hitap etmektedir.

Turkcell Diğer hediye internetler için; Saniye bekle !

 1- Turkcell 4.5G Salla Kazan Bedava internet Paketi

Yakın zaman öncesinde buna benzer bir uygulama ile kullanıcılarının karşısına çıkan operatör almış oldukları yoğun ilgi ve kampanyanın bitmesinin üzerinden vakit geçmesine rağmen kullanıcılardan hala talep alması nedeniyle kampanyada revizeler yaparak tekrar kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. 4.5G Salla Kazan kampanyasından yararlanabilmek oldukça kolay. 4.5G uyumlu bir SIM Karta sahip olmanız ve Turkcell tarafından hazırlanan Hesabım uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Uygulamaya telefonunuzdan her girdiğinizde haftanın bir günü 1, 2, 3, 4, 5 ve 10 GB seçeneklerinden birisini kazanma şansı yakalayacaksınız. Turkcell 4.5G Salla Kazan uygulaması aracılığıyla Turkcell bedava internet hakkı kazanmak burada yazdıklarımız kadar gerçekten kolaydır. Turkcell 4.5G Salla Kazan kampanyası aracılığıyla hesabınıza gelecek internet bakiyesi  6 Temmuz 2018 tarihleri arasında müşterilere kazanmaları için kampanya geçerli olacaktır. Devamı...

2- Turkcell Fırtına Paketleri Bedava İnternet

Turkcell Fırtına paketlerini kullanan müşterilerine özel 1 GB ve 5 GB Bip'te geçerli bedava internet hediye etmektedir. Fırtına 16 GB Platinum paketi kullanıcılarına bipte geçerli 5 GB bedava internet vermektedir. Hediye içerik katılımı 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.

3- Goller Cepte Bedava 500 MB İnternet

Turkcell Goller Cepte uygulamasını yükleyen müşterilerine 500 Mb bedava internet hediyesi vermektedir. 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyayı kaçırmayın. Ayrıca uygulama üzerinden arkadaşlarını davet edip uygulamayı arkadaşlarınız yüklediğinde'de sizlere 500 MB günlük internet verilir.

4- Depolama 5 GB Bedava internet

LifeBox kullanımı için 5 GB bedava internet 50 GB depolama alanı hediye.

5- Turkcell Sarı Kutu Bedava 12 GB İnternet

Sarı kutu puanları ile her ay 1 GB hediye toplamda 12 GB kazanın. 9500 puan karşılığında alabilirsiniz. Paketi almak için sarı kutu üyeliğinize giriş yapıp HEMEN AL butonuna tıklamak yeterli. Her ay 1 GB internet 1 yıl boyunca hattınıza tanımlansın.

6- Turkcell Yaani Uygulaması Bedava İnternet Paketi

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır sorunuzun bir diğer cevabı da yerli arama motoru olan Yaani'yi desteklemek amacıyla düzenlenen  uygulamadır. Yaani adındaki yerli arama motorunun daha fazla kullanıma sahip olabilmesi için gerçekleştirilen kampanyada 1 GB - 2 GB Bedava İnternet  Turkcell Yaani 2 GB bedava internet kapsamında verilmektedir. Yaani uygulamasını ayın en az 10 günü kullanarak, en az 20 arama yapan aboneler +1 GB daha bedava internet hediye kazanır.

7- Turkcell TL Yükle Bedava 1 GB İnternet Hediye

Turkcell Hesabım uygulamasından faturasız hattınıza TL yükle ücretsiz 1 GB hediye internet senin olsun. Hediye internet 1 gün geçerlidir.

8- Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet Kampanyası

BİP uygulamasını indirerek Sürpriz Nokta Kampanyasını takip edip, devamında ilgili komutları takip eden müşteriler hediye kazanmaya hak kazanmaktadır. Sizde BİP uygulaması üzerinden hediyelerinizi hızlıca alabilirsiniz.

9- Turkcell Dergilik 2 GB Bedava İnternet Paketi 2018

Dergilik uygulamasını ilk defa indirip kayıt olan abonelere 1 hafta boyunca geçerli olan 2 GB cepten internet hediye.

10- Turkcell Bedava İnternet Paketi 2018

7 ay veya daha uzun süredir faturasız hattınıza yükleme yapmayan abonelerimiz, Turkcell kalitesini tekrardan yaşamaları için hatlarına yükleme yaptıklarında hatları görüşmeye kapanmıyor artı olarak 1 ay geçerli olan 3 GB hediye internet ve sürpriz hediyeler kazanma fırsatını yakalıyor!

11- Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet

Fizy uygulamasını indirip müzik dinledikçe hediye internet kazanma fırsatını kaçırmayın! Limitler; 100 ile 249 = 250MB, 250 ile 499=500MB, 500 müzik dinleyenler ise 1GB bedava internet kazanır.

12- Otomatik Ödeme 2 GB Bedava İnternet

Bu fırsat kampanyasından yararlanmak için sadece otomatik ödeme talimatı verilmesi ve ilk fatura ödemesinin talimattan yapılması yeterlidir. Ek bir katılım talebine ihtiyaç bulunmamaktadır. 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerlidir.

13- Faturalı Haydi Gel 2 GB Bedava İnternet

İstediğiniz herhangi bir Faturalı paketlerden birine geçiş yaptığınızda 12 ay boyunca her ay bedava 2 GB internet hattınıza otomatik olarak ücretsiz tanımlanır. 1 yıl boyunca ücretsiz 24 GB internet kullanmış olursunuz. Yeni faturalıya geçiş yapacak olan, hattını taşıyan veya yeni hat alan müşteriler yararlanabilir.

14 - Turkcell GNÇ Gece 1 GB Ücretsiz İnternet

Faturalı hatlar için GNÇ 1 GB bedava internet paketi gece 22:00 - 06:00 saatleri arasında geçerli olmaktadır. GNÇ Eko Paketi ve GNÇ Eko yıllık abonelik yapan müşteriler için bu kampanya geçerlidir.

15 - GNÇ FULL 10GB Paketi - 1 GB Bedava İnternet

Faturasız GBÇ Full 10 GB Tarifesi ve 1 GB Bedava İntetnet paketi 30 TL yükleme yaptınızda 1 GB bedava intetnet kazanır. 1000 DK, 5 GB'ı gece geçerli olarak toplam 10 GB internet, 1000 sms ve 30 TL yükelemeye 1 GB bedava internet de hediyedir. Bu paketin fiyatı 45 TL'dir. Paketi tanımlamak için GNC FULL 10GB yazıp 2222'ye gönderin.

16 - Turkcell Gnç Bedava 1 GB İnternet

26 yaş altı GBC aboneleri 30 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında 1 aylık bedava 1 GB internet kazanıyor. Katılmak için BIP'te sol tarafta ki menüde bulunan Keşfet'in içinden GNC kanalına gir, GNC1GB yaz sende kazan. Uygulamayı Google Play veya App Mağazalarından indirebilirsiniz.

17- Turkcell Toplantıdayım Uygulaması 1 GB Bedava İnternet

Turkcell toplantıdayım uygulamasını ilk defa kullanan müşterilere 1 hafta geçerli bedava 1 GB internet verilecektir. Toplantıdayım uygulaması 3 TL'dir Uygulamayı Google Play ve App Store'den indirebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*