Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2018

Özellikle son dönemlerde akıllı telefon alışkanlıklarının değişmiş olması ve insanların akıllı telefonlar aracılığıyla internette oldukça fazla zaman geçiriyor olmaları ister faturalı hat sahibi olun, isterseniz ön ödemeli hat sahibi olun oldukça fazla internet paketi ihtiyacınız doğmasına neden olmaktadır. Biz bu yazımızda yüksek telefon faturalarından kurtulurken internetin keyfini devam ettirebilmeniz için operatörlerin bedava internet paketleri hakkında detaylar paylaşacağız. Özellikle ülkemizde ilk hizmet vermeye başlayan operatör olan Turkcell kampanyalarını derleyeceğimiz yazımıza Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2018 detaylarını paylaşarak başlayacağız. Özellikle gençler tarafından sorulan ve iletişim bölümünden gelen maillere konu olan Turkcell bedava internet paketi 2018 nasıl yapılır sorusuna cevap vereceğimiz bu yazımız aslında her yaş grubundan Turkcell kullanıcısına hitap etmektedir.

Turkcell bedava internet paketi ihtiyacınızı en güncel kampanyalar ile bu yazımızda gidereceğimizden emin olabilirsiniz. Bu yazımız ayrıca operatör tarafından farklı kampanyalar düzenlendikçe revize edilecektir. Hizmet vermekte olan diğer operatör firmaları hakkında hazırlamış olduğumuz yazılarımız ise Vodafone Bedava İnternet ve Türk Telekom Bedava İnternet başlıklı yazılarımızda detaylı olarak ele alınmıştır. Turkcell tarafından geçtiğimiz günlerde kullanıcılara otomatik olarak ücretsiz internet bakiyesi kapsamında yollanan 1 GB hediye internet paketi ise herhangi bir şart olmaksızın tüm hat sahiplerinin hatlarına tanımlanmıştır. Turkcell tarafından son dönemlerde özellikle BİP uygulaması kullanıcıları için farklı kampanyalar düzenlenmektedir.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en eski operatör firması olma unvanına sahip Turkcell kullanıcısı iseniz Turkcell bedava internet nasıl yapılır konumuz tam size göre. Yazımızdaki amaçların başında ücretsiz internet kullanımınızı sağlamak olsa da genel anlamda kaliteli bir kullanım hakkına sahip olmanızı da istiyoruz. Yüksek çekim kalitesinin üstüne her geçen gün daha iyisini ekleyebilmek adına sürekli yatırım içerisinde olan firma tarafından yenilenen ve yakın zamanda geçerli olacak tüm kampanyaları yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Turkcell 4.5G Salla Kazan Bedava internet Paketi

Yakın zaman öncesinde buna benzer bir uygulama ile kullanıcılarının karşısına çıkan operatör almış oldukları yoğun ilgi ve kampanyanın bitmesinin üzerinden vakit geçmesine rağmen kullanıcılardan hala talep alması nedeniyle kampanyada revizeler yaparak tekrar kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. 4.5G Salla Kazan kampanyasından yararlanabilmek oldukça kolay. 4.5G uyumlu bir SIM Karta sahip olmanız ve Turkcell tarafından hazırlanan Hesabım uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Uygulamaya telefonunuzdan her girdiğinizde haftanın bir günü 1, 2, 3, 4, 5 ve 10 GB seçeneklerinden birisini kazanma şansı yakalayacaksınız. Turkcell 4.5G Salla Kazan uygulaması aracılığıyla Turkcell bedava internet hakkı kazanmak burada yazdıklarımız kadar gerçekten kolaydır. Turkcell 4.5G Salla Kazan kampanyası aracılığıyla hesabınıza gelecek internet bakiyesi 19 Mayıs 2017 – 01 Eylül 2018 tarihleri arasında müşterilere kazanmaları için kampanya geçerli olacaktır.

 

BiP İndirene Turkcell 1 GB Bedava internet Paketi

Turkcell tarafından BiP uygulamasına verilen önem bedava internet paketi dağıtıyor olmalarıyla da net bir şekilde anlaşılmaktadır. BiP uygulaması indirenlerin kazanacakları 1 GB internet paketi uzun süre internet paketi ihtiyaçlarını giderecek büyüklükte olması nedeniyle kullanıcıları tatmin etmektedir. Peki BiP uygulamasını indiren Turkcell kullanıcıları nasıl 1 GB Bedava internet paketi kazanacaklar ve kazanmak için ne yapmalılar? Akıllı cep telefonunuzun işletim sistemine göre değişiklik gösteren BiP uygulaması indirme alanı olarak Play Store veya App Store’u tercih edebilirsiniz. Kampanya 2017 yılının son gününe kadar devam ediyor olduğu ve kampanya bitimine daha çok süre olması nedeniyle Turkcell kullanıcılarının bedava internet kazanabilmeleri için bu yazımızda kampanyadan bahsetmek istedik.

Arkadaşını Davet Et 1 GB İnternet Kazan

Son dönemlerde firmalar davet et kazan adlı uygulamalara bir hayli mesai harcamamaktadır. Turkcell tarafından gerçekleştirilen kampanyada BiP uygulamasını kullanıyor olmanız ve sistem üzerinden bir arkadaşınızı davet ettiğinizde onun da uygulamayı kullanmaya başlaması gerekiyor. BiP üzerinden arkadaşınızı davet ettiğinizde uygulamayı App Store veya Play Store üzerinden indirip kullanmaya başladığında davet eden olarak 1 GB Bedava İnternet kazanmış olacaksınız. Kampanyanın yıl sonuna kadar devam edeceği şeklinde açıklamalar yapılsa da yoğun ilgi nedeniyle geçmiş tecrübelerimize dayanarak bedava internet kaynağınız olacak sistemin daha da uzatılacağını düşünüyoruz.

15 Temmuz Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2018

15 Temmuz bilincinin ülkemizde farklı bir yeri vardır. Bunun bilincinde olan operatör Turkcell 15 Temmuz kampanyası ile sizleri ücretsiz internet sahibi olmanızı sağlıyor. Operatör tarafından herhangi bir kampanyaya katılım şartı olmaksızın gün boyunca kullanacağınız 1 GB Bedava İnternet hattınıza otomatik olarak yüklenecektir. Hediye internet uygulamasının haricinde günümüzde pek kullanılmasa da 1000 adet ücretsiz SMS de cep telefonu numaranıza tanımlanacaktır.

4.5G’ye Geçiş 1 GB Turkcell Bedava İnternet Paketi

Operatörler pastadan daha fazla pay alabilmek için sürekli olarak kullanıcılarını memnun edici kampanyalar düzenlemekte ve çeşitli dönemlerde ücretsiz dakika – bedava internet fırsatları sunmaktadır. Turkcell tarafından düzenlenen Turkcell Yıldız Tarifesi ve Turkcell Uçuran Tarife kapsamında olan kullanıcılar BiP uygulamasında kullanabilecekleri 1 GB internet sahibi olacaklardır. Kampanyaya katılmak ve uygulamada kullanabileceğiniz  1 GB İnternet sahibi olabilmek için herhangi bir arama yapmanıza veya SMS göndermenize gerek yok. Bu kampanya da yıl sonuna kadar geçerli olacaktır.

Turkcell Yaani Bedava 1 GB ve 2 GB İnternet Paketi

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır sorunuzun bir diğer cevabı da yerli arama motoru olan Yaani’yi desteklemek amacıyla düzenlenen  uygulamadır. Yaani adındaki yerli arama motorunun daha fazla kullanıma sahip olabilmesi için gerçekleştirilen kampanyada 1 GB – 2 GB Bedava İnternet  Turkcell Yaani 2 GB bedava internet kapsamında verilmektedir.

Her Gol 100 MB Hediye internet Paketi

Turkcell tarafından hazırlanan GollerCepte uygulaması aracılığıyla veya cep telefonunuzun SMS kısmından “GOL” yazarak 9100’a SMS gönderilmesiyle dahil olunacak kampanyaya katılım 3 TL karşılığında yapılmaktadır. 3 TL karşılığında kampanyaya bahsedilen şekillerde katılım sağlandığında seçtiğiniz maçta atılan her gol için 100 MB Bedava İnternet kazanmış olacaksınız. Seçtiğiniz maçta gol olmaması durumunda dahi hattınıza 100 MB Turkcell Bedava İnternet ücretsiz olarak hattınıza yüklenecektir. Kampanyaya katılım 31 Ağustos 2019 tarihine kadar aktif olup hem bireysel hem kurumsal müşteriler tarafından dâhil olunabilmektedir.

Hızlı Giriş 500 MB Bedava İnternet Kampanyası

Cep telefonunuzdan yada masa üstü bilgisayarınızdan Turkcell’in hizmet verdiği web sitesine giriş yaptıktan sonra hızlı giriş yöntemini kullanmanız halinde bir defaya mahsus olarak hattınıza 500 MB ücretsiz internet tanımlanacaktır.

Haydi Gel 2 GB Turkcell Bedava İnternet Paketi

Turkcell tarafından sizlerin beğenisine sunulan faturalı hat tarifelerinden birini seçerek geçiş yaptığınızda 12 ay boyunca 2 GB internet hattınıza tanımlanacak ve bu sayede bedava internet keyfini doyasıya yaşayacaksınız.

GNÇ 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından düzenlenen kampanyadan 26 yaş altındaki aboneler yararlanabilmektedir. 26 yaşındaki aboneler ilgili şartları taşımaları halinde 30 TL ve üzeri yüklemelerinde 1 ay boyunca kullanabilecekleri 1 GB internet kazanıyorlar. Kampanyaya katılım için BiP uygulamasına ait menüden keşfet kısmına girmeli “GNC 1GB” yazmalısınız.

TL Yükle 1 GB Bedava İnternet Kazan

Turkcell Bedava İnternet Paketi 2018 detaylarından birisi de hesabım uygulaması üzerinden TL yüklemesi yapıldığında gerçekleşmektedir. İlgili uygulamadan TL yüklemesi yapıldığında kazanılan  1 GB Bedava İnternet 1 gün boyunca kullanılabilir olmaktadır. Yurt içi kullanımlarda geçerli olan ücretsiz internetin %80 ve %100 kısmını kullandığınızda uyarı kısa mesajları gelecektir. 1 gün boyunca kullanmakta olduğunuz ücretsiz internet hakkının detaylarını takip edebilmek adına “KALAN” yazarak 2222’ye kısa mesaj yollayabilir ya da Hesabım uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Faturalı Bedava İnternet Paketleri başlıklı kampanyamızda türk telekom bedava dakika ve türk telekom bedava internet hakkında bilgiler verilmektedir.

8 comments

 • Ahmet Vardar 4 ay ago

  Harika Kampanyaları bir arada paylaştığınız için teşekkürler

  Reply
 • Burak 3 ay ago

  Turkcellin her zaman güzel hediyeleri oluyor sayenizde takip edebiliyorum.

  Reply
 • Burak Deliyürek 2 ay ago

  Turkcell bedava internet paketi nasıl yapabilirim acaba birazcık daha detay verebilir misiniz?

  Reply
  • admin 1 ay ago

   Yazıdaki işlemleri deneyerek bedava internet sahibi olabilirsiniz.

   Reply
 • Faruk 2 ay ago

  Yazınız sayesinde fazla faturalardan kurtuldum hep bedava internetim oluyo artık çok teşekkür ederim size :)):):):):)

  Reply

Yorum Yap

Email adresiniz paylaşılmaz.