Turkcell Blu Tv 2GB Data Kampanyası

Turkcell müşterileri için her platformda rahatça kullanabilecekleri hediye internet kampanyaları hazırlanmaya devam ediyor ve bunlardan en güncel olanlarından birisi de Turkcell Blu Tv 2GB data kampanyası. Bu kampanyaya katılan Turkcell müşterileri Blu Tv de yayınlanan film ve dizileri istedikleri yerden cepten izleyebilecekleri 2GB internete sahip olacaklardır. Bu 2GB fiyatı da oldukça uygun olarak sadece 5 TL olarak belirlenmiştir. Bu fiyata KDV ve ÖİV gibi vergiler geçerlidir yani fiyat net.

Turkcell Blu Tv 2GB Data Kampanyasına Nasıl Kayıt Olabilirsiniz?

Turkcell müşterileri için kampanya katılımlarını da son derece kolay olarak sunması ile dikkatleri çekmekte ve bunun için Blu Tv 2GB Data Kampanyasına katılmak için Turkcell mağazalarına gidebilir, 532’yi arayabilir, SMS gönderebilir ya da Turkcell müşterilerinin hesaplarını kontrol edebildikleri hesabım uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerden birisi ile paketi satın aldığınızda kullanmaya başlamak için size gelecek aktivasyon SMS’ini beklemeniz gerekmektedir. Bu mesajın ardından internetiniz kullanarak Blu Tv izlemeye başlayabilirsiniz.

Bu kampanyaya faturalı, ön ödemeli, bireysel, kurumsal bütün hat sahipleri katılabilmektedir. Bu sayede Blu Tv izlemek için 2GB internet kampanyasından yararlanmak için bir tarife değişikliği yapmanıza gerek yoktur. Ay sonunda bu paket biteceği için yeniden yararlanmak için başvuru yapmanız gerekmektedir.

Blu Tv 2GB İnternet Kampanyasını Başka Kampanyalar İle Birlikte Kullanabilir misiniz?

Bu konuda bir sınırlama getirilmemekte ve diğer kampanyalara da katılım yapmanıza olanak tanınmaktadır. Burada öncelik olarak Blu Tv 2GB İnternet kampanyasında kullanılan datadan yana olacaktır. Bu interneti kullanırken paket aşımı gibi bir sorun yaşamamanız için paketinizin bitmesi halinde SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Blu Tv 2GB internet kampanyasının en güzel yanı 30 gün içinde dört kez yararlanılabilmesi Turkcell müşterilerini memnun etmektedir bu şekilde merakla izledikleri dizilerin yeni bölümlerini kaçırmak zorunda kalmamaktadırlar.

Paketinizi iptal etmek için IPTAL BLU TV 2GB yazarak 2200’a göndermeniz halinde bu iptal işlemi gerçekleşecektir. Paketin yeni fatura döneminde kendiliğinden yenilenmesine gerek olmadığı için iptal işlemini yapmanıza gerek bırakmamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*