Turkcell GNÇ 12 GB Paketi

Gençlerin interneti ne kadar çok kullandığını bilen Turkcell onlara istedikleri gibi kullanabilecekleri 12 GB internetli bir kampanya başlattı. Bu kampanyanın oldukça ilgi göreceğini tahmin ediyoruz çünkü avantajları saymakla bitmiyor adeta. Bu tarifeye geçen Genç Turkcelliler için internet neredeyse sınırsız çünkü Turkcele özel uygulamalar için ilave internet bulunmaktadır.

Bu paketi kullanmaya başlayan Turkcellilerin 12 ay kalma sözünüze ayrıca indirim de kazanıyorsunuz bu indirimden yararlanan abonelerin faturaları 10 TL indirimli olarak 55 TL gelmekte. Uu paketi kullanmaya başlamakta oldukça kolay 2200’a GNÇ 12GB yazarak SMS göndermeniz ile paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bundan başka Turkcell müşteri hizmetlerini aramanız ya da Turkcell bayilerine gitmeniz de kampanyaya katılabilmeniz için yeterli olacaktır.

Turkcell GNÇ 12 GB Paketi Avantajları Nedir?

4,5 G hızında interneti kullanmanın avantajlarını bu pakete geçerek yaşamaya başlayabilirsiniz. Turkcell ayrıcalıkları olan TV+, Fizy, BİP, Lifebox ve dergilik uygulamalarından bu kampanyaya dahi olmanız ile yararlanabilirsiniz. BİP kullanırken internetiniz bitmesin diye ek olarak 5 GB internetiniz olması Turkcellin sunduğu bir yenilik. Fizy ile müzik dinlerken internetinizden harcamayacak olmanız büyük avantaj doğrusu. Lifebox 5 GB interneti ile ayrıca sizlere 25 GB’lık bir depolama alanı sunmaktadır. Turkcell TV+ kullanırken internetiniz bitmesin diye ek 5 GB paketiniz ile birlikte verilmektedir. Görüntülü aramanızı yüksek kalitede yaparak sevdiklerinizle rahatça görüntülü konuşabilmeniz için BİP’e özel ek 5 GB internetiniz olacaktır.

Turkcell GNÇ 12 GB Paketi Yurt Dışında da Geçerli

Pek çok paketin tersine GNÇ 12 GB paketine geçiş yapan Turkcelliler bu kampanya içinde kazandıkları bütün hakları anlaşmalı ülkelere gidilmesi durumunda da kullanabilmektedirler ki bu yaz tatili ya da eğitim için yurt dışına çıkmayı düşünen gençler için önemli bir avantaj oluşturmaktadır.

Bu kampanyaya yıllık olarak geçiş yapmanız halinde her ay yenilemenize gerek yok otomatik olarak yenilenecektir. Kampanya kapsamında kullandığınız tarifenin süresi bittiğinde SMS ile bildirim yapılmakta ve yeni bir pakete geçiş yapılmazsa aynı paketin güncel fiyatı üzerinden yararlanmaya devam edersiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*