Turkcell GNC Hediye Paketi Kampanyası

Turkcell Hazır Kart müşterilerinden GNC tarifesinde olanların gerekli koşulları sağlamaları halinde 1 ay boyunca geçerli olacak her yöne 1000 SMS ve 1 GB internetten oluşan hediye paketi tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Genç aboneler düşünülerek hazırlanan bu özel Turkcell GNC Hediye Paketi Kampanyası sayesinde mesajlaşmanın ve internetin keyfide doyasıya çıkıyor. 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerliliği devam edecek olan kampanyanın 1000 bedava SMS ve 1 GB bedava internet hediyesi kaçırmamak için son günleri beklememenizi tavsiye ederiz.

 

Turkcell GNC Hediye Paketi Kampanyası’ndan faydalanmak isteyenlerin Genç Tarife’de olmaları, 25 yaş altında olmaları ve en az 90 günlük Turkcell müşterisi olmaları gerekmektedir. Gerekli koşulları sağlayan GNC’lilerin kampanyadan faydalanabilmeleri için yapmaları gereken sadece Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak taleplerini bildirmektir.

 

Kampanya kapsam ve detayları hakkında bilgi edinmek isteyenler için hazırlanan yazımızı dikkatlice incelemenizi öneririz.

  • GNC Hediye Paketi Kampanyasında kimlerin bu paketten faydalanacağına geçmiş dönemlerinde yapılan kullanımlara göre karar verildiği belirtilmektedir. Bu noktada yapılan incelemelerde dikkat edilenler, abonelerin son 3 ayda bir şikayet için müşteri hizmetlerini aramış olmaları, gelen giden arama ortalamasının %20 altında olması, son TL yüklemesi önceki iki aya göre %15 az olması, gelen aramalarda farklı operatörlerden aranma oranının % 20 üstünde olması ve son ayda hiç SMS atılmamış olunmasıdır.

 

  • Ayrıca 3 aydan fazla abone olunması, bu dönemde 3 aylık harcama ortalamasının 30 TL ve üstünde olması, önceki ayda giden SMS oranı %12 artmış olması, 12 TL üzeri yükleme yapılmış olması, başvuru sırasında hattında en az 9 TL bakiye olması da önemlidir.

 

  • Hattınıza tanımlanan paketin kullanılabilmesi için SMS yoluyla bilgi mesajı gelmesi beklenir ve paket süresi 30 gündür.

 

  • Bir müşterinin kampanyadan sadece bir kere yararlanma hakkı bulunmaktadır.

 

  • Kampanya faydaları yüklenen ay içinde kullanılmalıdır bir sonraki döneme devir etmez ve otomatik olarak silinir. Dönem içindeyken faydaların tükenmesi halinde bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

 

  • Kalan bakiye sorgulaması KALAN yazıp 2222’ye gönderilerek yapılabilmektedir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*