Turkcell Günlük Konuşma Paketleri Kampanyası

Turkcell GSM operatörleri arasında piyasaya ilk adını yazdıran ve bugünlerde de bakıldığında hala neredeyse en fazla aboneye sahip olduğu söylenebilecek büyüklükte çalışan bir şirkettir. Bu başarısını şüphesiz müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik verdiği hizmetine borçludur. Bazı müşterilerin oldukça fazla internet kullanım hakkına ihtiyacı varken, bazı kullanıcıların konuşma dakikasına ya da mesaj hakkına ihtiyacı vardır. Son zamanlarda özellikle ihtiyaca göre anlık sahip olunabilecek paketlere olan ihtiyacın da artması sebebiyle Turkcell bu yönde bir çalışma yaparak Günlük Konuşma Paketleri Kampanyası’nı çıkarmıştır. Hazır Kart altında yer alan Diğer Kampanyalar kategorisinde inceleyeceğimiz Turkcell Günlük Konuşma Paketleri Kampanyası 31 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecek oldukça avantajlı bir kampanyadır.

Günlük Konuşma Paketleri Kampanyası iki farklı paket olarak karşımıza çıkar. İki pakette sadece cebinizde bulunan bozukluklarla sahip olabileceğiniz çok ekonomik paketlerdir. Paketlerden ilki Günlük 50 Dakika Paketi’dir ve sadece günlük 1,5 TL karşılığında alınabilir. Diğer paket ise Günlük 100 Dakika Paketi’dir ve bu pakette günlük sadece 2,5 TL ödeyerek alınabilmektedir. Paket başvuruları SMS gönderip başvuru yapmaya uygun şekilde düzenlenmiştir. Bunun için Gunluk 50dk ya da Gunluk 100dk yazarak 2200’a ücretsiz olarak mesaj atmak yeterlidir.

Günlük Konuşma Paketleri Kampanyası hakkında diğer merak edilenler ise yazımızın devamında detaylı bir şekilde açıklanmaktadır.

  • Bahsedilen kampanya başvuru şekline uygun şekilde katılmak isteyen aboneleri için hazırdır. Bireysel Hazır Kart kullanıcılarının tamamı isterlerse bu kampanyadan yararlanabilir.
  • Başvuru mesajı gönderildikten sonra gelen onay mesajı arkasından konuşma dakikaları kullanılmaya başlanabilir.
  • Alınan iki paket de 1 günlük kullanım için geçerlidir ve süre bitiminde yenilenme özelliği yoktur.
  • İstenildiği durumlarda tarife ve ya paket değişikliği yapılabilmektedir. Ayrıca böyle bir durumda mevcut paketinizde kalan haklarınızı kullanmaya da devam edebilirsiniz.
  • 1 aylık süre içerisinde bahsedilen paketlerden aynı paketin üst üste alınabilme imkanı 4 kere olacak şekilde sınırlandırılmıştır.
  • Hattın farklı bir numaraya yönlendirilmesi gibi durumlarda konuşma dakikalarının geçerliliği devam etmeyecektir. Ve ayrıca kullanım hakları başka bir kişiye de transfer edilemez ve devredilemez.
  • İhtiyaç duyulduğunda kalan konuşma dakikasının sorgulanabilme imkanı vardır. KALAN yazarak 2200’a gönderilen mesaj ile kana bakiyesi öğrenilebilen bu kampanyanın kullanım hakkı sadece yurt içinde geçerlidir.
  • Paketlerin istenildiği durumlarda iptal edilebilme imkanıda bulunmaktadır. Bunun için IPTAL Gunluk 50dk yazıp 2200’a ya da IPTAL Gunluk 100dk yazıp 200’a mesaj gönderilebilir.
  • Satın alınan günlük konuşma paketleri sona erdiğinde ve ya kullanım miktarı tükendiğinde mesaj yoluyla bilgi geçilmektedir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*