Turkcell Haydi Gel Kampanyası 1 GB Bedava İnternet

Henüz Turkcell abonesi olmanın hazzını yaşamış olan kullanıcılara davet edici özellikte hazırlanmış olan Haydi Gel Kampanyası, faturalı hat ya ada hazır kart alacak yeni Turkcell’ileri kapsıyor. Turkcel’e gelerek avantajlı tarife ya da paketlerde herhangi birini seçen müşteriler, aboneliklerinin başlamasını takip eden 12 ay boyunca her ay 1 GB bedava internet hediyesine de sahip oluyor. 31 Mart 2018 tarihine kadar devam edecek olan yeni müşteri kazandırma kapsamında sunulan Haydi Gel Kampanyası’na katılmak için siz en yakın olan Turkcell bayilerine ya da mağazalarına başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Başvuru işlemi tamamen ücretsiz olup kolaylıkla yapılabilmektedir. Mağazalara başvurmanın yanında Turkcell resmi internet sayfasından yeni müşteri başvurusu yapıp hattınızın kapınıza kadar gelmesini isterseniz, gerekli formu doldurup gönderebilirsiniz. Daha önce farklı bir kampanya yazımızda da belirttiğimiz gibi bu şekilde yapılan başvurularda aboneler, 8 GB bedava internet hediyesi kazanabiliyorlar.

 

Bedava internet hediyesi kazanarak internet kullanımına aralıksız devam etmek isteyen abonelerin yakında takip ettiği kampanya yazılarımız, bu seferde Haydi Gel Kampanyası ile kazanılacak 1 GB bedava interneti anlatmak için hazırlanmış durumda. Fayda sağlamak ve Turkcelli olmak isteyen takipçilerimiz için kampanya hakkında ki detayları ve diğer merak edilenleri yazının devamında bulabilirsiniz.

 

  • Haydi Gel Kampanyası için belirtilen süreye kadar numarasını taşıyarak ya da yeni hat alarak Turkcell müşterisi olan bireysel ses hattı müşterilerinin, yeni abone olduktan sonraki 30 gün içinde 20 TL ve üstü bir paket satın alması sonrası kampanya faydası işlemeye başlayacaktır.

 

  • İstenen kriterleri sağlayan her müşteri için 12 boyunca her ay verilecek ve bir ay boyunca geçerli olacak 1 GB bedava internet hediyesi için aylık 20 TL ve üzeri paket yüklemesi yapılması şartı bulunmaktadır.

 

  • Haydi Gel Kampanyası kapsamında abonelere verilen 1 GB bedava internet hediyesi kullanımları sadece yurt içinde geçerli olmaktadır.

 

  • Ücretlendirme periyodu 100 KB olarak belirlenen bedava internet faydası bittiğinde, ek internet paketi yoksa kullanım durdurulur. Eğer farklı bir tarife varsa onun üzerinden ücretlendirme deva eder.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*