Turkcell Hotspot 6GB Paketi

En güzel ve akıllı telefonu aldınız ama bu akıllı telefonun özelliklerini rahatça kullanabileceğiniz bir tarifeniz yok o zaman Turkcell Hotspot 6GB paketi tam size göre. Hotspot özelliği olan telefonunuz varsa ister aylık isterseniz de yıllık olarak bu paketi alabilir ve kampanya dahilinde 6GB ile internetinizi istediğiniz gibi bol bol kullanabilirsiniz.

Turkcell müşterilerini özel yapan ve bu operatörün ilgi çekmesini sağlayan en önemli özelliklerinden birisi paket geçişlerinin çeşitli yöntemler ile yapılarak müşterilerin kolayına gelen yöntemi kullanma haklarının bulunmasıdır. Hotspot 6GB Paketine katılım için 532’yi arayabilir, HOTSPOT6GB yazarak 2200’a gönderebilir, Turkcell mağazalarını ziyaret edebilir ve Turkcell hesabımdan bu pakete geçiş işlemini yapabilirsiniz.

Turkcell Hotspot 6GB Paketinden Kimler Yaralanabilir?

Bu konuda hattın bireysel olmasının dışında bir kısıtlama yok yani bireysel hat sahibi olan bütün Turkcell müşterileri için bu pakete geçme olanağı bulunmaktadır. Kampanyaya katılım için hangi yöntem ile olursa olsun başvurunuzu yapmanızın ardından hattınıza bir aktivasyon mesajı gelecek ve pakete geçiş işleminiz tamamlanacaktır. Pakete yıllık abone olanlar için her ay yeni aktivasyon yapmaya gerek yoktur. Kampanya içinde hattınıza tanımlanan 6GB interneti diğer kişilere devretmeniz ise mümkün değildir.

Turkcell Hotspot 6GB Paketi Avantajı Nedir?

Bu pakete geçen Turkcell müşterileri Hotspot özelliğinin yanında WİFİ bağlanma özelliği ve internet paylaşımı olan cihazlar kullanabilmektedirler. Bu şekilde istediğiniz gibi fatura dönemi boyunca kullanabileceğiniz 6GB internete sahip olacaksınız.

Paket aşımı ve gelen yüksek faturalar ile sorun yaşamamanız için Turkcell önlemini almış ve paketin %80’inine ulaştığınızda SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Bu pakette 12 ay boyunca kalma sözü veren Turkcell müşterileri ayrıca faturalarına her ay yansıtılacak 10 TL indirimden de yararlanabileceklerdir. Belirtilen süre bittiğinde müşterinin yeni bir pakete geçme isteği yoksa da aynı paketin kullanımı devam edecektir.

Turkcell getirdiği yenilikler ve düzenlediği kampanyalar yenilikler ile devam ediyor ve farklı ihtiyaçları olan internetini farklı şekillerde kullanmak isteyen kişiler için hazırlanan bu kampanyalardan birisi de Hotspot 6GB Data kampanyasıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*