Turkcell İnstagram Paketi Kampanyası

Günümüz toplumu arasında hızla gelişen ve genç yaşlı demeden her yaş grubu arasında oldukça popüler olan sosyal medya uygulamaları neredeyse hayatımızın tamamı üzerinde etkili diyebiliriz. Yapılan araştırma sonuçlarına göre insanların internette geçirdikleri vaktin de en büyük kısmını sosyal medyada harcadıkları görünüyor. Bu da demek oluyor ki operatör şirketleri ister istemez sosyal medya ile alakalı kampanyalara yer vermek zorunda kalıyorlar. Turkcell gibi abonelerinin ihtiyaçlarını oldukça önemseyen ve bu doğrultuda kampanya hazırlayan bir operatör şirketi de sosyal medya kampanyası yapmazsa olmaz. Hazırladığı çeşitli sosyal medya kampanyası bulunan Turkcell’in bu sefer Instagram içi yapmış olduğu özel kampanyayı görüyoruz. Turkcell İnstagram Paketi Kampanyası ile oldukça uygun bir fiyata Instagram paylaşımlarının keyfini doyasıya çıkarabilir internet bakiyenizin ne kadarı harcanmış kaygısından kurtulabilirsiniz.

31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olacak Instagram paketi sayesinde aylık olarak sadece 10 TL gibi ufak bir bedel ödeyerek tam 5 GB değerinde Instagram kullanımı yapabilir ve sevdiklerinizle istediğiniz fotoğrafları rahatça paylaşıp, videoları keyifle izleyebilirsiniz. Turkcell faturalı hat ve hazır kart kampanyaları altındaki cepten internet kategorisinde yet alan Instagram Paketi Kampanyası’ndan Turkcell bireysel ya da kurumsal fark etmeksizin faturalı ve faturasız hat sahipleri yararlanabilirler. Kampanya hakkında diğer merak edilenler ise aşağıda belirtilmektedir.

  • Kampanyaya katılmak isteyenlerin yapması gereken INSTAGRAM yazarak 2200’a ücretsiz mesaj atmaktır.
  • Kampanya kapsamı için belirlenen 5 GB’lık Instagram paketi için 10 TL bedel içinde KDV ve ÖİV dahildir.
  • Paket ile alınan kullanım hakları bir sonraki aya devretmemektedir. Aynı zamanda bir üçüncü şahsa da devredilemez ve transfer edilemez.
  • Paket kapmasındaki veri kullanımı sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen mesaj sonrasında gelen onay mesajından sonra Instagram Paketi kullanılmaya başlanabilir.
  • Paket kapsamında sunulan internet limiti 5 GB olarak belirlenmiştir. 5 GB’lık kullanım tamamlandığında eğer farklı bir internet paketiniz yoksa ön ödemeli hatlarda 100 KB/2 kuruş olacak şekilde ücretlendirilir. Faturalı hatlarda ise fatura aşım ücreti yansıtılır.
  • Instagram içinde yapılan canlı yayın paylaşımları için paket kapsamında verilen internet geçerli değildir. Eğer tarifenizde farklı bir internet paketi kullanıyorsanız kullanımlarınız o kota üzerinden düşer.

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*