Turkcell iPhone X Çekiliş Kampanyası

Turkcell son günlerde yaptığı çekiliş kampanyalarıyla adından sıkça söz ettiriyor. Faturasız hat müşterilerine özel olarak hazırladığı iPhone X Çekiliş Kampanyası’na katılım tamamen ücretsiz ve son gün 31.12.2017. Turkcell faturasız hat aboneleri resmi web sayfası üzerinden ya da Turkcell Hesabım Mobil uygulamasından giriş yaparak hatlarına TL yüklemesi yaptıklarında, yüklenen her 20 TL için 1 çekiliş hakkı verileceği bildirilmektedir. Bu müthiş kampanya çekilişinden yararlanmak ve iPhone X 64GB kazanma şansı yakalamak için vakit kaybetmeden hareket geçmenizi öneririz.

Genel olarak bedava internet paketleri ve kampanyaları hakkında duyurular yayınladığımız sayfamızda yılbaşının yaklaşması nedeniyle sıkça yapılmaya başlanan çekilişler ve dağıtılacak hediyeler ile ilgili yazmak için de özen gösteriyoruz. Bu sebeple karşımıza çıkan ve son günlerde de TV reklamlarında sıkça gösterime sokulan reklamlarda gördüğünüz çekiliş kampanyalarına ağırlık vermeye çalışıyoruz. 2018 yılbaşı akşamının yaklaşmasıyla açıklanması beklenen daha birçok bedava internet kampanyasının da yapılacağı düşüncesindeyiz. Yayınlanan tüm kampanya ve detayları sayfamızdan duyurulacaktır. Sayfamızı takip etmeyi ve yayınlanan kampanya yazılarımızı okumayı ihmal etmeyiniz.

Turkcell iPhone X Çekiliş Kampanyası hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler için işte detaylar;

 

  • Çekiliş 25 Aralık 2017 tarihi saat 00:01 ile 31 Aralık 2017 tarihi saat 23:59 arasında Hesabım menüsünden ya da www.turkcell.com.tr adresinden en az 20 TL yükleme yapan bireysel faturasız hat müşterileri arasında yapılacaktır.
  • Çekilişe katılmaya hak kazanan abonelerin yukarıda bahsettiğimiz TL yükleme işlemi dışında hiçbir şekilde ek bir işlem yapmasına gerek duyulmamaktadır.
  • Ücretsiz olarak kampanya katılımı sağlanır.
  • Kampanya, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından ve Milli Piyango İdaresi’nin 15.12.2017 tarihli 58259698-255.01.02-E.6863 sayılı izniyle yapılmaktadır. Çekiliş MUCİZE TANITIM tarafından organize edilmektedir.
  • Turkcell iPhone X Çekilişi, 17 Ocak 2018 tarihinde saat 12:00 da MUCİZE TANITIM,  Şişli / İstanbul adresinde gerçekleştirilecek olup, sonuçlar 19 Ocak 2018 tarihinde Akşam Gazetesinde duyurulacaktır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*