Turkcell İzninizle Aylık 1 GB Kampanyası

Turkcell müşterilerinin ihtiyaçlarıyla özel olarak ilgilendiği için kişiye özel olarak hazırlayıp sunduğu tekliflerini abonelerine ileterek kendilerini güncel kampanyalar ile ilgili bilgilendirmek istemektedir. Turkcell’in faturalı hat ve de hazır kart altında yer alan diğer kampanyalar kategorisinde ki İzninizle Aylık 1 GB Kampanyası da tam olarak bu amaca hizmet etmek amacıyla hazırlanıp sunulmuştur.

Kişiler genel olarak telefonlarına sık mesaj gelmesinden ve özellikle reklam ve kampanyalarla ilgili bilgilendirme mesajı ya da araması gelmesinden fazla hoşlanmazlar. Turkcell de bu sebeple abonelerine onları rahatsız edecek bilgi paylaşımında bulunmak istemez. Ama özel olarak hazırlayıp sunduğu kampanyalarını duyurması gerektiğinden böyle bir uygulamaya gitmiş ve bilgilendirme yapabilmesi için abonelerinin öncesinde buna izin vermesini istemiştir. Abonelere uygun özellikteki teklifler konusunda bilgi paylaşımına izin vermeleri halinde 1 ay boyunca kullanabilecekleri, 1 GB bedava internet hakkını hediye etmektedir. 15 Mart 2018 tarihine kadar geçerliliği devam edecek olan İzninizle Aylık 1 GB Kampanyası’ndan faydalanmak isteyenler vakit kaybetmeden başvuruda bulunabilirler.

Gerekli şartları sağlayan faturalı hat müşterilerinin kampanyadan faydalanmak için müşteri hizmetlerini araması gerekli görülürken, Hazır Kart kullanıcılarının ETK IZIN yazarak 2200’a mesaj göndermeleri yeterli görülmektedir.

İzninizle Aylık 1 GB Kampanyası hakkında merak edilenler ve diğer kampanya detayları ise şu şekilde belirtilmektedir.

  • Bahsedilen kampanyadan yararlanacak olan müşterilerin reklam ve tanıtım için verdikleri izin süresiz bir izindir ve ancak müşteri tarafından iptali kullanılıncaya kadar geçerli olur.
  • Bir müşteri verilen hediye 1 GB bedava internet hakkını tek bir sefer kullanabilir.
  • Faturasız hat kullanan yeni müşterilerden Sadakat Programına kayıtlı olanları bu kampanyadan yararlanabilmektedir.
  • Faturalı hat kullanan müşterilerde ise aşağıda belirtilen şartlardan en az birini sağlamaları durumunda kampanyadan faydalanabilirler.
  • Abonelerden son ay ki yurt içi ses harcaması önceki 3 ay ortalamasının %14 ve üstünde, rakip operatör arama oranı önceki 3 ayın ortalamasından %34 ve üstünde, son 3 aylık ortalamasında ses, mesaj ve data kullanımı %86 üstünde olanlar,
  • Son 3 ayda kesilen çağrıların oranı toplam çağrı oranından %3 fazla olan, 3G kullanma sıklığı genel ortalamanın altında olan, rakip operatörlere yapılan arama sayısının genel arama sayısına göre %50 üstünde kalan aboneler,
  • En son 6 aylık faturalardan en az 3 tanesi bir önceki faturasından yüksek olan, 330 günden az sürede aynı paketi kullanan ve numarasını 2 den fazla taşıma yapan aboneler,
  • Yaptığı veri kullanımlarına bakıldığında son 3 aylık dönemde 2G kullanımı 3G kullanımından %50 fazla olan, son 6 ay fatura şikayeti nedeniyle müşteri hizmetlerini arama oranı genelin üstünde olan aboneler bu kampanyadan yararlanabilir.

 

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom iPhone 8 64GB Kampanyası başlıklı kampanyamıza da bakmanızı öneririz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Turkcell Bedava İnternet 2018
Turkcell İnstagram Paketi Kampanyası

Günümüz toplumu arasında hızla gelişen ve genç yaşlı demeden her yaş grubu arasında oldukça popüler olan sosyal medya uygulamaları neredeyse...

Kapat