Turkcell Kamu Ekstra Paket İnternet Kampanyası

Turkcell GSM operatörü mevcut müşterilerini memnun etmek ve kalıcı olmaları sağlamak için diğer grupları ise mevcut müşteri portföyüne katmak için aralıksız çalışmalarına devam etmekte ve değişik kampanyalar sunmaktadır. Özellikle farklı meslek gruplarına özel olarak çıkardığı kampanyalar oldukça ilgi çekmekte ve takip edilmektedir. Öğretmenden çiftçiye, gencinden yaşlısına kadar geniş bir müşteri ağına sahip Turkcell, kampanya çeşitliliğini ne kadar arttırırsa müşteri memnuniyetinin de o kadar artacağını bildiği için doğru bir politika izlemektedir. Bu yazımızda bahsedeceğimiz Turkcell Kamu Ekstra Paket İnternet Kampanyası ile de oldukça beğeni toplayan şirket, verdiği tam 5 GB bedava internet hediyesi ile de adından söz ettirmeyi başarmış durumdadır. Kampanya hakkında öğrenmek istediğiniz diğer detaylı bilgiler için yazının devamını okumanızı tavsiye ederiz.

  • 31 Ağustos 2018 tarihine kadar devam edeceği belirtilen Kamu Ekstra Paket İnternet Kampanyası ile Kamu Ekstra Paket müşterisi olan aboneler, 12 ay süresince geçerliliği bulunan her ay 5 GB bedava internet hediyesine sahip olacaklar.
  • Kampanyaya katılım için diğer birçok kampanyada zorunlu tutulan herhangi bir mesaj gönderme ya da telefon etme işlemine gerek duyulmamaktadır.  Kamu Ekstra Paketi’ne gelen müşteriler için kampanya katılım otomatik olarak gerçekleşmektedir.
  • Herhangi bir ek katılım işlemi olmadığı gibi kampanyaya katılım için bir ücret ödenmesi de gerekmemektedir.
  • Kampanyadan fayda sağlayabilecek olan kişiler sadece belirtilen süre içinde geçiş yapan Kamu Ekstra Paket müşterileri olacaktır.
  • Kampanya kapsamında sunulan 5 GB bedava internet hediyesi abonelik gerçekleştikten sonra gönderilen aktivasyon mesajından sonra kullanılmaya başlanabilir.
  • Kampanya faydaları her ay kendini otomatik olarak yeniler ancak ay içinde kullanılamayan bakiye bir sonraki aya devretmez. Aynı şekilde bedava internet hakkı bir başka kişiye devir ya da transfer de edilemez.
  • Verilen bedava internet faydası tüketim miktarları abonelere mesaj yolu ile iletilir. Aboneler ihtiyaç duyduklarında kalan bakiye sorgulamasını KALAN yazıp 2222’ye mesaj atarak öğrenebilirler.
  • Bedava internet hediyesinin bağlantı hızındaki üst limit 7,2 Mbhs’dir.
  • Eğer Kamu Ekstra Paket standart internet tarifesi ve bedava internet hakkı biterse müşterilere kendi tarifesi üzerinden paket aşım ücreti yansıtılır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*