Turkcell Lifecell Plus 2GB Paketi

Akıllı telefonlar artık hayatın değişmez bir parçası haline geldiği gibi internet kullanımı da günden güne artmaktadır. Bu durumda da bütün operatörler arasında rekabet yaşanmakta ve bu da müşterileri için her zaman yenilikler ile dolu ve onların memnun olmasını sağlayacak kampanyaları düzenlemelerini sağlamaktadır. Faturasız hat kullananlar için Turkcellin düzenlediği bu kampanya da oldukça memnun edici görünüyor.

Bol Bol İnternet İle Neler Yapabilirsiniz?

Lifecell müşterileri için her şeye yetecek internetin bulunduğu görülmekte yani size verilen 2 GB internet internette keşfe çıkmanız için verilmekte diğer uygulamalar için ise ayrıca 20 GB internet bulunmaktadır. Bu 20 GB interneti hangi uygulamalar için kullanabilirsiniz diye araştırdık ki sonuç oldukça memnun olmanızı sağlayacaktır.

BİP interneti 30 GB olarak ayrıca verilmekte ve bu şekilde BİP kullanırken kendinizi kısıtlamanıza gerek olmamaktadır. Buradan dilediğiniz gibi sevdikleriniz ile görüntülü konuşabilirsiniz.

Sosyal medya vazgeçilmezler arasında ve Facebook, Twitter de kullanmanız için 2 GB internet sizlere bol bol paylaşım yapma ve sevdiğiniz paylaşımları beğenmek için bu sosyal medya platformlarını kullanma fırsatı vermektedir.

Gençlerin ve ruhu genç olanların Fizy ile müzik dinlemekten çok hoşlandıkları yapılan araştırmalar ile görülmüş ve Turkcell de Lifecell Plus 2 GB müşterileri için ayrıca 5 GB internet veriyor ve Fizy dünyasına girmelerini sağlıyor.

TV+ uygulamasını kullanırken istediğiniz dizi ve filmleri rahatça cep telefonunuzdan izleyebilmeniz için 5GB internetiniz Lifecell Plus 2 GB paketini almanız ile hattınıza yüklenecektir.

Dergilik uygulamasına girerek dergi ve gazeteleri okurken internetiniz bitmesin diye Turkcell ayrıca 5GB internet veriyor bu pakette.

Yaani Search ile dilediğiniz gibi arama yapmak mümkün ve bunun için de 3 GB internetiniz hattınıza yüklenecek paketiniz içinde olacak şekilde.

Kullan kullan bitmez olan bu interneti bol kampanyayı kullanmak için ödemeniz gereken ise sadece 30 TL ve pakete bir kez abone olduktan sonra her ay yenilemenize gerek olmayacaktır çünkü paketinizin yenilenme günü geldiğinde otomatik olarak yenilenecektir. Dikkat etmeniz gereken şey hattınızda yeterli bakiye olmasıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*