Turkcell Lifecell Super Kampanyası

Siz de internette çok zaman harcayan ve internetim bir türlü yetmiyor diyenlerden misiniz? Turkcell Lifecell Super Kampanyasını kaçırmamalısınız. Bu kampanya da Turkcell müşterileri 5+50 GB internet ile diledikleri her şeyi yapabilecekler. En çok kullandığınız uygulamalar için 50 GB internet verilmesinin yanında 5 GB internet ile de internette istediğin gibi keşfe çıkma imkanı bulacaksınız.

Turkcellin her yeni kampanyası daha fazlası olmaz dedirtecek kadar yenilikçi ve kapsamlı oluyor ama Turkcell müşterileri için her zaman daha iyisini yapmaktan vazgeçmiyor. Lifecell Super de bu kampanyalar arasında yerini almış bulunuyor. Üstelik 69 TL olan fiyatının uygun olması yetmiyor bu kampanyada 12 fatura dönemi kalmaya söz veren müşterilerine indirim uygulayarak sadece 59 TL ile sonsuz denecek kadar çok interneti kullanımlarına sunuyor.

Turkcell Lifecell Super Kampanyası Avantajları Nedir?

İnternete giren kişiler en çok neyi kullanıyor diye araştıran Turkcell bunun daha çok uygulamaları kullanma yolu ile olduğunu gördükten snra insanların özgürce bu uygulamalara girmesi için 50 GB interneti kampanya içinde veriyor. Peki bu interneti hangi uygulamalar ile kullanabilirsiniz. Cepten tv izlerken internetim bitti derdiniz olmasın diye tam 15 GB Tv+ uygulaması için verilmektedir. Bu şekilde filmin sonunu merak etmenize gerek olmayacak.

Fizy ile müzik dinlemenin keyfi bir başka Turkcell aboneleri için ve sizin bu keyfi doyasıya yaşamanız için 15 GB veriyor.

Lifebox için verilen internette 10 GB bu şekilde istediğiniz gibi depolama yapabilirsiniz.

Turkecellin en çok sevilen uygulamalarından dergilik de kullanmanız için 8 GB verilmekte ve siz de istediğiniz dergi ve gazeteleri internetim bitecek derdi olmadan okuyabilmektesiniz.

Gençlerin vazgeçilmezi sosyal medya bunu bilen Turkcell Facebook ve Twiter de kullanmanız için 2 GB interneti kampanya kapsamında vermektedir.

Turkcell de yenilikler bitmiyor yurt dışına çıkacağım paketim ne olacak sorusuna cevap olarak yurt dışında da geçerli olması ile tarife değişikliği yapmanıza gerek bırakmıyor. Bu kampanyaya geçiş de çok pratik bir şekilde SMS göndererek, müşteri hizmetlerini arayarak ya da Turkcell mağazalarına giderek yapılabilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*