Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz 2GB İnternet Kampanyası

Turkcell faturalı hat kullanan müşterileri için düzenlediği hediye internet kampanyalarına bir yenisini ekledi. Faturalı hattı için otomatik ödeme talimatı veren müşterilerine 2GB internet hediye ediyor. 30 Haziran 2018 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyaya katılmak için zaman kaybetmemelisiniz. Kampanyaya katılım için herhangi bir SMS göndermenize ya da müşteri hizmetleri ile görüşmenize gerek olmaması ise oldukça memnun edici görünüyor.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz 2GB İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirsiniz?

Bu oldukça basit bir şekilde olmakta, yapmanız gereken tek şey Turkcell faturalı hattınız için otomatik ödeme talimatı vermenizdir. Daha sonrasında otomatik ödeme ile gerçekleşecek olan ilk fatura ödemenizin ardından kendiliğinden aktivasyon sağlanacak ve hediye 2GB intenetiniz hattınıza yüklenecektir. Bu interneti ay içinde kullanmanız gerekmektedir çünkü yeni fatura dönemine aktarılması söz konusu değildir.

2GB internet faturalı hattı kullanan ve otomatik ödeme talimatı veren kişi için tanımlanmaktadır ve bu internetin diğer kişilere devredilmesi mümkün değildir. Kampanyaya katılabilecek kişi sayısı aylık 150 000 kişi ile sınırlanmıştır bu nedenle acele etmenizde fayda var.

Hediye 2GB internetiniz hattınıza yüklendiğinde bunun ne kadarını kullandığınızı ya da kalan kullanım haklarınızı öğrenebilmeniz için KALAN yazarak 2222’ye SMS göndermeniz gerekmektedir.

Bu kampanyadan yararlanan kişiler hatlarını devir ettiklerinde, ödeme tipi değişikliği yapıldığında, numaranın diğer operatörlere taşınması durumunda, hattın iptal edilmesi durumunda bu faydalardan yararlanmaya devam edemeyeceklerdir. Turkcell müşterisi olan kişilerin fatura dönem değişikliği, sim kart değişikliği ya da tarife değişikliği gibi durumlarda paketinizden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Hattınızı başka bir numaraya yönlendirdiğinizde de kampanyadan yararlanmaya devam edersiniz.

Otomatik ödeme talimatınıza ücretsiz 2GB internet kampanyasından faydalandınız ama bu hediyeyi kullanırken dikkat etmeli miyim bitiğini nasıl anlayacağım diye endişeye kapılmamanız için kampanya içinde olan internetiniz bittiğinde SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Paket bitiminde yeni bir kampanyaya dahil olmadıysanız mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz. Turkcell’in internet kampanyaları göz doldurmaya devam ediyor ve müşterilerinin internete girerken kendilerini özgür hissetmeleri için hediye internetler veriyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*