Turkcell Paycell Card TL Yükle 1 GB Bedava İnternet

Turcell’in 1 ay boyunca kullanılmasına izin veren 1 GB bedava internet kazandıran müthiş kampanyası son günlerin gözdelerinden oldu bile. Paycell Card kullanıcılarının faydalanabileceği Turkcell Paycell Card TL Yükle 1 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası, diğer birçok kampanya ya göre 30 gün gibi oldukça uzun bir süre aralığında bedava internet faydası kullanılmasına izin veren güzel bir kampanyadır. Türkiye’de kullanılan ve tercih edilen en hızlı mobil internet ağına sahip olan Turkcell kullanıcılarına büyük değer verdiğini gösteriyor ve yeni yılında yaklaştığı şu son zamanlarda bedava internet ve ücretsiz konuşma dakikalarıyla müşterilerinin yardımcısı olmayı sürdürüp gönüllerdeki yerini de korumaya devam ediyor.

Turkcell Paycell Card TL Yükle 1 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası detaylarına geçmeden evvel öncelikle Turkcell Paycell Card Nedir ? bu sorunun cevabını bulalım. Paycell Card Turkcell abonelerinin telefon numarasıyla ödeme yapabildikleri oldukça kolay ve güvenli bir ödeme sistemidir. Türkiye’de kullanılan ve oldukça kapsamlı olan bu ödeme sistemi istenildiği takdirde bankanız ile anlaşma yaparak aldığınız Paycell Card ile her yerde tek tık ile ödeme yapıp alışverişin tadını çıkarma imkanı sunuyor.

Turkcell Paycell Card TL Yükle 1 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası hakkında merak edilenler ve kampanya detayları şu şekilde;

 

  • Kampanya dâhilinde verilen 1 GB bedava internet kullanma hakkı kazanmak isteyen tüm Turkcell aboneleri katılım sağlayabilir.

 

  • Kampanyaya katılmak için son tarihin 31 Ocak 2018 olduğu belirtilmektedir.

 

  • Turkcell Paycell Card TL Yükle 1 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyasına katılmak isteyenler müşteri hizmetleri aracılıyla daha detaylı bilgi alabilir ya da yönlendirmesini isteyebilir. Bunun dışında kampanya katılımı SMS yoluyla da başvuruya açıktır.

 

  • Kampanya dâhilinde Paycell Card sahibi olan Turkcell aboneleri kartlarına 100 TL tutarında yükleme yaptıklarında 30 gün kullanma hakkı olan 1 GB bedava internet paketini kazanmaktadırlar.

 

  • 30 gün sonunda kullanılmayan bedava internet hakkının otomatik olarak silineceği unutulmamalıdır.

 

  • Kazanılan bedava internet sadece yurt içinde kullanılabilirken kullanım hakkı başlangıcı ve bitimi SMS yoluyla bildirilmektedir.

 

  • Ayrıca kampanya dâhilinde kalan kullanım hakları HESABIM bölümü altından sorgulanarak takip edilebilir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*