Turkcell Platinum Yeni Abone Hediye İnternet Kampanyası

2018 yılının başlamasıyla birlikte Turkcell’in aboneleri için sunduğu yeni kampanyalarda açıklanmaya devam ediyor. Yeni yılda da müşteri sayısını arttırmak hedefiyle hareket eden operatör şirketi, yeni müşteriler için bedava internet hediyesi veren kampanyaları ile ön planda olan Turkcell bu sefer karşımıza Platinum Yeni Abone Hediye İnternet Kampanyası ile çıkıyor. Yeni Turkcell faturalı hat abonesi olan müşterilere 12 ay süresince her ay tam 5 GB bedava internet hediyesi verilmesi kullanıcılar tarafından oldukça ilgi gördü ve beğenildi diyebiliriz.

Kampanyaya katılım ücretsiz olup geçerlilik süresi 30 Nisan 2018 tarihi olarak belirtilmektedir. Platinum Yeni Abone Hediye İnternet Kampanyası’ndan yararlanmak isteyenlerin fayda sağlanması için 26 Ocak 2018 tarihi ve sonrasında numarasını Turkcelle’e taşıması, faturasız hattan faturalı hatta geçmesi ya da yeni hat alarak Turkcell abonesi olması gerekli görülmektedir. Bu işlemler sonrası kampanya katılımı otomatik olarak gerçekleşir ve 12 ay boyunca ek 5GB bedava internet hakkı kazanırlar. Belirtilen başlama tarihi öncesinde abone olan kişiler için 90 gün kuralı geçerli tutularak kampanya katılım kabul edilebilmektedir. Daha fazla bilgi edinmek isteyenler için kampanya detaylarını aşağıda belirtiyoruz.

Platinum Yeni Abone Hediye İnternet Kampanyası’na katılıp bir yıl boyunca her ay 5GB bedava internet hediyesi kazanma hakkı sağlayacak abonelerden, yukarıda sıraladığımız şartlara sahip olanların dışında Platinum 12 GB, Platinum 18 GB, Platinum 25 GB ve Platinum 35 GB paketlerine sahip olanları da kabul edilmektedir.

Eğer aboneler Platinum aboneliklerini iptal ederlerse hak ettikleri bedava internet hakkı da iptal olmaktadır.

Kampanya dâhilinde verilen 5GB bedava internet hediyesi abonelik başladıktan sonra gelen aktivasyon mesajının ardından kullanılmaya başlanmaktadır.

Kullanım hakları ile ilgili %80 ve %100 kullanım tamamlanınca bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

Bedava internet kullanım hakkının ne kadar kaldığı merak edilirse bunun için KALAN yazıp 2222’ye mesaj gönderilebilir.

Kampanyadan çıkmak ve ya iptal ettirmek isteyenler ise IPTAL PLATINUM5GB yazıp 2200’a gönderebilirler. İptal işlemi yapılmazsa bedava internet hediyesi 12 ay boyunca gönderilmeye devam eder.

Platinum Yeni Abone Hediye İnternet Kampanyası dâhilinde kazanılan bedava internet hediyesi başka birine devredilemez ve transfere izin verilmez.

Ayrıca verilen hediye internet kullanım hakkı sadece yurt içinde geçerlidir. Kullanım hakkı bittiğinde internet kullanımı farklı bir paket yoksa tarifeniz üzerinden ücretlendirilecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*