Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell oldukça fazla sevilen ve takip edilen Sarı Kutu Hediye Servisi’ni kapatınca yerine bir o kadar sevilecek olan Sürpriz Nokta Bedava İnternet Kampanyası’nı hazırladı. Hizmet kalitesini düşürmeden devam ettiren operatör şirketinin müşterilerine sunduğu Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet Kampanyası, aktif, kurumsal, bireysel, ses, faturalı, faturasız ve data hatlarının ayrımı yapılmadan faydalanabileceği türdedir. Kampanyaya katılıp gezdikleri belirli bölgelerde bedava internet, bedava dakika ve ücretsiz daha birçok farklı hediye kazanma şansları bulunan abonelerin sayfamızı takip ettiklerinde bu ve buna benzer tüm kampanyalardan öncelikli haberdar olabilme imkanları bulunmaktadır.

Bahsedilen kampanya BİP uygulaması üzerinden takip edilebilecek bir kampanya olup, kazandırdığı bedava internet hediyeleri ile daha ilk günlerde bile gönüllere taht kurmayı başarmış durumdadır. Eğer telefonunuzda BİP uygulaması hala yüklü değilse vakit kaybetmeden uygulamayı indirip giriş yapın ve kampanyaya dahil toplamda 10 GB olacak bedava internet keyfini çıkarmaya başlayın.

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet Kampanyası’na Nasıl Katılırım

Diğer birçok kampanya da olduğu gibi bu kampanya için bir katılım mesajı gönderilmesine gerek yoktur. Kampanyaya katılmak isteyenler sadece BİP uygulamasını indirip giriş yaparak ilgili kampanyaya katılırlar. Katılım için işlem yapıldıktan sonra abonelerin hatlarına bilgilendirme mesajı gönderilir ve uygulama kullanıma açılır. Haftalık ve aylık çeşitli hediyelerin sunulduğu bu kampanyadan kazanılan bedava internet hakları süresi içerisinde kullanılmadığı takdirde iptal olmaktadır.

Kampanya kapsamında sunulan hediyeler şunlardır;

Günlük 1GB, Aylık 10GB, Aylık BiP’ten Her Yöne 500DK, Aylık 5GB, Aylık BiP’ten Her Yöne 1000DK, Günlük 2 Saat Konuşma, Haftalık Turkcell içi 1000DK, Aylık 1GB, Aylık 1000DK, Haftalık 5GB, Günlük Turkcell içi 500DK, Günlük 2GB, Haftalık BiP’ten Her Yöne 500 dk, Haftalık 2GB, , Haftalık BiPten Her Yöne 1000DK, Haftalık 1GB, Günlük 1 Saat Konuşma, Haftalık 250DK, Aylık Turkcell içi 10000DK, Haftalık 500DK, 1 Aylik fizy Premium Üyeliği, Aylık 500 DK ve 3 Aylık Lifebox 50GB’tır.

Hediye kutusu topladığınız taktirde kazanılabilecekler ise; 1 Aylik fizy Premium Üyeliği, Aylık 1GB, Günlük 1GB Haftalık 1GB, 3 Aylık Lifebox 50GB’tır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*