Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası

Turkcell’in birbirinden avantajlı uygulamaları ve müşterilerine özel olarak çıkardığı kampanyalar devam ediyor. Bir süredir bedava internet hediyesi veren kampanyası çıkmadığı için sayfamızda yer veremediğimiz Turkcell için bu sefer, BİP uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek farklı bir kampanya ile karşınızdayız. Bahsedilen Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası sayesinde BİP uygulamasına girip Sürpriz Nokta Kampanyası takibi yaptığınızda takibinizle karşınıza gelen lokasyonlar da sürpriz hediyeleri topluyorsunuz. 4 Nisan 2018 tarihinde başlayan kampanya için geçerlilik süresi 4 Mayıs 2018 olarak belirtilmektedir.

Kampanya hakkında detaylı bilgiyi aşağıda sizler için maddeler halinde sıralıyoruz.

Genel olarak akıllara gelen ilk soru kampanyaya nasıl katılım sağlanacağı ile ilgili olmaktadır. Bu kampanya için herhangi bir katılım SMS’i gönderilmesine gerek yoktur. Sadece yapılaması gereken BİP uygulaması üzerinden Sürpriz Nokta Kampanyası takibi yapılarak ilgili lokasyonlara gidilmesidir.

Kampanyadan yararlanabilecek kişilerin Turkcell aktif, kurumsal, faturalı, bireysel, ses ve faturasız hat sahipleri olabileceği belirtilir.

Ses hattı abonelerine kampanya kapsamında sunulacak olan hediyeler Aylık 1GB, Aylık BiP’ten Her Yöne 1000DK, Aylık 10GB, Aylık BiP’ten Her Yöne 500DK, Aylık 5GBHaftalık 5GB, Günlük 1GB, Haftalık 2GB, Aylık 500DK, Günlük 1 Saat Konuşma, Haftalık 250DK, Haftalık BiPten Her Yöne 1000DK, Haftalık 1GB, Haftalık Turkcell içi 1000DK, Günlük 2GB, Aylık 1000DK, Aylık Turkcell içi 10000DK, 3 Aylık Lifebox 50GB, Günlük Turkcell içi 500DK. 1 Aylik fizy Premium Üyeliği, Günlük 2 Saat Konuşma, Haftalık BiP’ten Her Yöne 500 dk ve Haftalık 500DK.

Data hat kullanıcıları için sunulacak hediyeler ise 3 Aylık Lifebox 50GB, 1 Aylik fizy Premium Üyeliği, Haftalık 1GB, Günlük 1GB ve Aylık 1GB.

Hediyelerin toplanması kampanya kapsamında takip işlemine başlandıktan sonra gönderilen kampanya onay mesajı ile başlanır.

Kampanyaya katılan herkese hediye toplamasına gerek duyulmadan tek sefere mahsus 1 GB bedava internet hediyesi verilmektedir.

Aboneler aynı gün içerisinde en fazla 5 hediye toplayabilirken kampanya süresi içinde en fazla 30 defa hediye toplayabilirler.

Toplanan hediyeler ilgili birime ulaştıktan sonraki 24 saat içerisinde kullanıma aktif hale getirilir.

Hediye verilen paketlerin kullanım sınırı için yurt içi artı bulunmaktadır.

Paket kullanımlarında %80 ve %100 lük kulanım yapıldığında mesaj yolu ile bilgi verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*