Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası 3 GB Bedava İnternet

Turkcell’in bedava internet kullanım hakkı veren güncel kampanyalarını incelediğimiz sayfamızda bu sefer yeni hazır kat edinerek Turkcell müşterisi olan abonelere özel hazırlanmış kampanyadan söz edeceğiz.  Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası 3 GB Bedava İnternet başlığı altında inceleyeceğimiz kampanyada yeni açılacak olan hatlar içerisinde 35 TL yüklü olarak ve 3 GB bedava internet hediyesi ile birlikte teslim edilmekte. Ayrıca buna ilave olarak 6 ay boyunca devam edecek aylık 1 GB bedava internet kazanma şansıda devam edecek. 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerli olacağı bildirilen kampanya detay ve kullanım koşulları şu şekilde;

  • Kampanya kapsamında geçerli olan yeni hazır kart açtırma işlemlerinde hat içinde otomatik yüklü bulunan 35 TL, konuşma, mesajlaşma ve katma değeri olan mobil servisler ile yapılan görüşmelerde geçerli olurken, hediye dilen 3 GB bedava internet ile de 1 ay boyunca ücretsiz olarak yurt içi internet kullanımı yapabilirsiniz.
  • Bununla kalmıyor ve yeni hat açtırıp kampanyadan yararlanan aboneler, hat açtırma tarihinden itibaren 6 ay boyunca her ay hatlarına en az 20 TL yükleme yaparlarsa ilave olarak aylık kullanım için 1 GB bedava internet hakkı daha kazanacaklar.
  • Eğer aboneler arasında Askercell aboneleri bulunursa, bu aboneler kazandıkları 1 GB bedava internet hakkını 100 DK konuşma hakkına dönüştürmek isterlerse mümkün olabilir.
  • Bahsedilen bu kampanya detayında birbirini takip eden 6 ay boyunca aylık tek sefere mahsus olacak şekilde toplam 6 kez yararlanılabilir.
  • Kampanya dâhilinde hediye edilen bedava internet kullanım hakları 30 gün ile sınırlıdır ve sadece yurt içinde kullanılabilir. Eğer bu süre içerisinde kullanım hakkı biterse ve kullanıcının ek bir internet paketi yoksa ücretlendirme işlemi kendi fatura tarifesi üzerinden yapılacaktır.
  • 27.04.2016 tarihinden sonra Hazır kart müşterisi olan aboneler de aylık tek seferde en az 20 TL yükleme yaptıklarında 1 GB bedava internet kazanabilirler. Bu tarihten önce hat alan müşteriler ise aylık en az 20 TL yükleme yaparsa 6 ay boyunca ek olarak 5 TL hediye kazanırlar.

 

 

 

 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*