Turkcell Vestel Venus Z10 Taksit Bizden Kampanyası

Turkcell bilindiği üzere GSM operatörleri içerisinde adını ilk duyuran bir zamanların alanında tek markası olarak görülen köklü ve çok sayıda abonesi bulunan büyük bir kuruluştur. Yapmış olduğu kampanyalar ve çıkardığı tarifeler ile adından sıkça söz ettiren Turkcell pazarı içerisinde zirvede görünse de yeni müşteri kazanma ve mevcut müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi düzeyde karşılama adına çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Bedava internet, bedava konuşma , bedava SMS, indirimli tarifeler ve ya farlı uygulamalarla ilgili yaptığı çeşitli kampanyalardan bir diğeri de abonelerinin akıllı cihaz sahibi olmalarının önünü açmaya yönelik olan kampanyalarıdır. Turkcell Vestel Venus Z10 Taksit Bizden Kampanyası başlığı altında sizlere anlatacağımız bu kampanya da bahsettiğimiz özelliktedir.

Vestel Venus Z10 Taksit Bizden Kampanyası ile Turkcell aboneleri kontratlı olarak akıllı telefonlarını Turkcell yetkili merkezlerinden aldıklarında ilk iki taksit bedelini ödemiyorlar. Sizde akıllı cihaz sahibi olmayı düşünüyorsanız vakit kaybetmeden başvuruda bulunmalı ve ilk iki taksit bedelini ödemeden akıllı cihazınıza sahip olmalısınız. Son geçerlilik tarihi 3 Şubat 2019 olarak belirtilmekte olan Vestel Venus Z10 Taksit Bizden Kampanyası hakkında diğer merak edilenler aşağıda belirtilmektedir.

  • Vestel Venus Z10 Taksit Bizden Kampanyası ile akıllı cihaz alacak olan aboneler bu kampanyadan 12 -24 -36 ay tarifede kalma sözü vererek faydalanabilirler.
  • Kampanya online kanaldan alım yapılmasına izin vermez. Başvurular Turkcell yetkili merkezleri aracılığıyla yapılabilir.
  • Akıllı cihaz alımında yaptığınız başvuru Turkcell Finansman Şirketi’nce (TFŞ) değerlendirildikten sonra kredili talebiniz uygun görülürse onay verilmektedir.
  • Akıllı cihazı alırken seçmek zorunda olduğunuz tarife ücreti aylık olarak ödenmeye devam eder. Sadece ilk iki ay cihaz bedeli faturanıza yansımaz.
  • Paket içeriğinde alınan kullanım hakları sadece yurt içi için geçerlidir ve sonraki aylara devretme özelliği yoktur.
  • Kampanya ile ilgili yapılan sözleşme süresi bittiğinde abonelere mesaj yoluyla bilgilendirme yapılmaktadır.
  • Cihaz içinde bulunan marka ve modeline göre değişiklik gösteren uygulamalar otomatik olarak internet paketinizi kullanabilir. Bu sebeple tarifenizde bulunan data kullanım haklarından düşme olabilir ya da tarifenize göre ücretlendirilir.
  • Kampanyanın farlı bir telefon hattına devredilmesi mümkün değildir.
  • Eğer verilen taahhüde uyulmazsa faturanıza yansıyan cayma bedelinin ödenmesi zorunlu olur.

Bir önceki yazımız olan Vodafone Gani Tarife başlıklı kampanyamıza da bakmanızı öneririz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Turkcell Kampanyaları
Turkcell Açılışa Özel 1 GB Paketi

Turkcell müşterisi olmak isteyen, olmayı düşünen ve hatta abonesi olmayı sadece aklının ucundan geçirenler bile varsa hiç vakit kaybetmesin ve...

Kapat