Turkcell Web 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’in bedava internet hediye ettiği bir birinden çeşitli kampanyalar yaklaşan yeni yılında bereketiyle artarak devam ediyor. Bir birinden güzel çekiliş kampanyalarıyla bol bol hediye dağıtan Turkcell, diğer taraftan da bedava internet hediyeleriyle abonelerinin ilgi ve alakasını çekmeyi başarıyor. En geniş abone ağına sahip Turkcell, Web 1 GB Bedava İnternet Kampanyası ile faturasız hazır kart hattına sahip abonelerine cepten internet kampanyaları kapsamında bedava internet kazandırıyor. Turkcell Web 1 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında bedava internet kullanım hakkı kazanmak için yapılması gereken tek şey herhangi bir Uçuran paket tarifesini Hesabım menüsü altından indirmek ve kredi kartınız ile satın alma işlemini tamamlamak. Gerekli görülen bu basit işlemi tamamladıktan sonra 1 GB bedava internet 30 gün süre boyunca kullanımınıza açık olacak şekilde hattınıza tanımlanır.

Turkcell Web 1 GB Bedava İnternet Kampanyası hakkında merak edilen diğer detaylar ise şu şekildedir.

  • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin 30 Haziran 2018’e kadar geçerli olacak süresi bulunmaktadır.
  • 1 GB Bedava internet kullanım hakkı veren Turkcell Web 1 GB Bedava İnternet Kampanyası için abonelerin, Hazır Kart Uçuran Paketler Kampanyasına dahil olan Uçuran 2 GB, Uçuran 2 GB Plus, Uçuran 3 GB, Uçuran 3 GB Plus, Uçuran 4 GB, Uçuran 4 GB Plus, Uçuran 6 GB, Uçuran 6 GB Plus, Uçuran 8 GB, Uçuran 8 GB Plus, Uçuran 10 GB ve Uçuran10 GB Plus paketlerinden birini Turkcell resmi internet sayfası ya da Hesabım menüsü aracılığı ile satın almış olmaları gerekmektedir.
  • 30 gün geçerli olan 1 GB bedava internet kullanımı bittiğinde abonelerin farklı bir internet paketi yoksa kullanımları 100 KB’ı 2 kr olacak şekilde ücretlendirilir.
  • Kampanya dâhilinde kazanılan bedava internet kullanım hakkı başkasına devredilemez, ya da ticari amaçlı bir işte kullanılamaz.
  • Bedava internet kullanım hakkı Uçuran Paket satın alma işleminizden sonra telefonunuza gelen bilgilendirme SMS’i sonrasında kullanılmaya başlanabilir.

 

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*