Turkcell Yaani Kullanım Kampanyası

Turkcell’in farklı ve aboneleri tarafından oldukça ilgi gören uygulamaları bulunuyor. Turkcell Yaani Kullanım Kampanyası da bu uygulamalardan sadece bir tanesi diyebiliriz. Teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlemesi ve insanların vakitlerinin büyük bir kısmını telefonları ile geçirmeleri sonucu farklı kullanımların ortaya çıkma mecburiyeti oluşmaktadır. Aboneler ihtiyaç duydukları uygulamaları ve kullanım haklarını bu şekilde daha aktif ve eğlenceli şekilde kullanabildikleri için tercih edilme oranı da yüksektir. Yani Kullanım Kampanyası Turkcell’in faturalı ve hazır kart kampanyaları altında yer alan diğer kampanyalar kategorisinde yerini almış ve geçerliliği 31 Mart 2019 tarihine kadar uzatılmış aktif bir kampanyadır.

Yaani Kullanım Kampanyası ile aboneler App Store ve ya Play Store üzerinden Yaani uygulamasını indirdiklerinde ve bu uygulamayı aktif bir şekilde kullanmaya devam ettiklerinde her ayın bir haftası geçerli olabilecek 1 GB bedava internet data kullanım hakkına sahip olabilirler. Yaani Kullanım Kampanyası olarak çıkan ve 1 Şubat ile 28 Şubat arasında en az 15 aramaya yapan abonelere 1 GB bedava internet data kullanım hakkı veren kampanya şart ve koşulları 1 Mart 2018 tarihinde değişerek, 1 Mart ile 31 Mart tarihleri arasında en az 20 arama yapan her aboneye ayda bir defa bir hafta geçerli hediye internet verilecek şekilde düzenlenmiştir. İlk hediye yüklemesinin 10 Mart tarihinde yapılacağı görülen kampanyanın faydalarının kullanılmaya başlanması için onay mesajı almanız gerekecektir. Onay mesajının gelmesi için yapılan arama sayılarının kontrol edilmesi için gerekli görülen 48 saatlik bir süre geçebilir. Kampanya ilgili diğer detaylar ise şöyle ifade ediliyor.

  • Yaani Kullanım Kampanyası’na yukarıda da belirtildiği gibi uygulamayı indirip aktif şekilde kullanan ve belirlene tarih aralığında en az 20 arama yaptığı görülen tüm Turkcell aboneleri faydalanabilir.
  • Abonelerin belirtilen 1 GB bedava internet data kullanım hakkı kazanabilmesi için her hangi bir zaman dilimi içerisinde en az tek bir sefer (LTE – 3G – Edge – GPRS) uygulamasını kullanmaları da gerekli görülmektedir.
  • Herhangi bir katılım ücreti bulunmayan kampanya faydaları bir sonraki aya devretmez ve kullanım miktarı tükendiğinde mesaj yoluyla bilgilendirme yapılır.
  • Kalan kullanım miktarları istenirse KALAN yazılarak 2200’a gönderilerek ya da *159# yapılarak sorgulanabilmektedir.
  • Bu kampanya için iptal işlemi kabul edilmemektedir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*