Turkcell Yeni Müşteriye Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell’in avantajlı dünyasında yer alan ayrıcalıklar bir yenisiyle daha devam ediyor. 31.12.2017 tarihine kadar geçerli olacak Turkcell bedava internet kampanyalarında biri olan Yeni Müşteriye Hediye İnternet Kampanyası yeni hat almak isteyen ya da hattını değiştirmeyi planlayan kullanıcıların oldukça ilgisini çekiyor. Kampanya sloganı ‘‘Tık diye Turkcell’i olun 4 ay boyunca ayda 2 GB cepten internet hediyesi sizin olsun’’ daha ilk okunduğunda bile insanın aklında yer eden ve ilgi uyandıran bir kampanya izlenimi oluşturuyor. Turkcell’in değerli kullanıcılarına sunduğu özel hizmetlerden bir yenisi olan bu eşsiz bedava internet kazanma şansı nedir, nasıl kullanılır, kimler kullanabilir şimdi gelin hep birlikte göz atalım.

  • Kampanya detaylarını incelediğimizde kapsama girecek olan kişilerin 31.12.2017 tarihine kadar hattını Turkcell’e taşımaları ve Turkcell resmi internet sitesinde yer alan kampanya katılım talep formunu doldurmaları ya da yeni hat almak için yine turkcell.com.tr resmi internet sitesi üzerinden başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
  • Kampanyaya katılan kullanıcılara 4 ay boyunca geçerli olacak aylık 2 GB bedava internet paketi normal kullanılan pakete ilave olarak hatlarına yüklenecektir.
  • 2 GB bedava internet hakkı sadece yurt içi kullanımlar için geçerli olur ve ay içinde kullanımı tamamlanmayan hak bir sonraki aya devretmez.
  • Kazanılan bedava internet kullanım hakları 3. şahıslara transfer edilememektedir.
  • Kullanım hakkı bittiğinde internet kullanımına devam etmek istenirse mevcut tarifede bulunan internet paketinizden ücretlendirme yapılır.
  • Bedava internet kullanımı toplamda 8 GB olmakla beraber, kullanım hızı üst seviyesi 7.2Mbps olarak belirlenmiştir.
  • Bu kampanyadan faydalanma hakkı her numara için tek bir sefere mahsus olarak sınırlandırılmıştır.
  • Turkcell resmi internet sitesinde yer alan ve şu an geçerli olan yeni hat alma ve numara taşımada yararlanılabilecek kampanya şartları bu şekildedir. Ancak 23.11.2017 tarihi öncesinde aynı şekilde hat taşıyan ya da yeni hat alıp kampanyaya katılan kullanıcılar için o dönemde geçerli olan 6 ay boyunca aylık 1 GB bedava internet hakkı kullanımı devam edecektir.

 

5 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*