Turkcell’liler Tavsiye Ediyor 6 GB Hediye İnternet Kazanıyor

Turkcell’in bireysel ses hattı kullanıcılarına yönelik hazırladığı ayrıcalıklı kampanya oldukça ilgi çekmekte. Son katılım tarihi 31.12.2017 tarihi olan Turkcell’liler Tavsiye Ediyor Kazanıyor Kampanyası için az bir vaktiniz kaldığını belirterek acele etmenizi ve toplamda kazanacağınız 6 GB bedava internet kullanım hakkının tadını doyasıya çıkarmanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Turkcell bireysel ses hattı müşterileri herhangi bir yakınını numara taşıma yaparak Turkcell ailesine getirdiğinde, hem kendisinin hem de yakınının hattına 6 GB ek bedava internet kullanım hakkı kazandıran kampanya detayları şu şekilde;

 

  • Kampanyaya katılmak isteyen mevcut Turkcell hat kullanıcıları TAVSIYE yazarak 2200’a mesaj attıklarında kampanyaya katılırlar ve kendilerine 3 adet promocode mesaj olarak gönderilir.

 

  • Gelen promocode’lar farklı operatörde olup Tukcell’e hattını taşımak isteyen yakınlara verilir ve yakınlar numaralarını Turkcell’e taşıyıp 30 gün içinde bu promocode’u Turkcell’e ilettiklerinde turkcell bedava internet kullanım hakkı kazanırlar.

 

  • Mevcut Turkcell’li kampanyaya katıldıktan sonra 3 promocode elde etse de sadece tek bir sefer bedava internet kullanım hakkı kazanır. Kullanım hakkının tavsiye eden kullanıcının hattına yüklenmesi için, faturasız müşterilerde her ay en az 20 TL hattına yükleme yapma şartıyla 6 ay boyunca her ay 1 GB olacak şekilde, faturalı hattı olan müşterilerin kampanyaya katılmaları ile birlikte 6 ay boyunca geçerli aylık 1 GB olacak şekilde işlem yapılır.

 

  • Tavsiyeyle Turkcell’e gelen yeni müşterinin kampanyadan faydalanabilmesi için kendisine verilen promocode’u TAVSIYE KATILIM XXXX şeklinde yazarak 2200’a mesaj atmaları gerekmektedir. Yeni gelen müşteri faturasız hatta sahipse en az 20 TL yükleme yaptığı her ay 1 GB, faturalı hatta sahipse kampanya katılımı gerçekleşince 6 ay boyunca geçerli aylık 1 GB bedava internet hatlarına yüklenir.

 

  • Turkcell’e yeni gelen müşteriler daha sonrasında promocode alarak bedava internet hakkı kazanmaya devam edebilirler.

 

  • Turkcell’liler Tavsiye Ediyor Kazanıyor Kampanyasından çıkmak isteyen kullanıcılar IPTAL TURKCELL TAVSIYE yazarak 2200’a mesaj attıklarında dönem sonu kampanyadan çıkmış olurlar.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*