Vodafone 1 GB Hediye İnternet Paketi

Vodafone bedava internet kampanyalarına bolca yer erdiğimiz sayfamızda bu sefer yine 1 GB bedava internet hediyesine nasıl ulaşabileceğinize dair bilgiler vereceğiz. Yeni müşteri kazanma programı olarak gördüğümüz ve tabir etiğimiz bu tür kampanyalar aslında dikkatlice takip edildiğinde müşterilere gerçekten çok cazip imkanlar sunabiliyor. Elde etmesi böylesine kolay bir fırsat varken neden kullanılmasın ki diyerek Vodafone 1 GB Hediye İnternet Paketi hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz için yazımıza devam edelim.

1 GB Hediye İnternet Paketi, Vodafone da olup tarife değişikliği yapanlara ya da yeni Vodafone müşterisi olmayı düşünen kişilere Konuştuğunca İnternet Tarifelerinden birine gelmesi halinde hediye olarak veriliyor. Farklı bir koşulu bulunmayan bu hediye internet paketi için 8 Nisan 2018 tarihine kadar mesaj gönderme yoluyla başvuru yapılması dışında bir şart yoktur. Başvuru mesajı için 1GB HEDIYE yazarak 7000’e ücretsiz olarak gönderilmesi yeterlidir.

Vodafone 1 GB Hediye İnternet Paketi ile ilgili belirtilen diğer esaslar ise şöyledir,

  • Son 30 günlük zaman dilimi içerisinde yeni hat alma ya da numara taşıma yoluyla Vodafone’a gelen abonelere seçtikleri tarifede kaldıkları 12 ay boyunca her ay 1 GB bedava internet hediyesi tanımlanmaktadır.
  • Yeni abonelerin seçtiği tarifelerin Konuştuğunca İnternet L Yeni, Konuştuğunca İnternet S Yeni, , Konuştuğunca İnternet XXL, Konuştuğunca İnternet Süper, Basmeh Mini ve ya Basmeh tarifelerinden birini seçmeleri halinde bu hediyeden yararlanabilirler.
  • Hediye internet paketi alınış tarihini takip eden 12.ay sonunda otomatik olarak sona erecektir.
  • Hediye internet paketinden faydalanabilmek için mevcut tarife içeriğinin de yüklenmiş olması gerekeceği unutulmamalıdır. Her ay hediye paketin yüklenmesi için şartların kontrolü yapılır ve o şekilde tanımlama yapılır. Eğer her ay yenilenen paketin yenilenmesi istenmiyorsa iptal edilebilir. İptal işlemi için IPTAL 1GBHEDIYE yazıp 7000’e mesaj atılması yeterlidir.
  • Paket kullanılmaya başlanmadan önce bilgilendirme mesajı gönderilir.
  • Hediye internet paketi kullanılmaya başlandığı anda 3G ve 4.5G servisleri otomatik olarak açılır ve kampanya süresince de açık kalır.
  • Sadece yurt içinde kullanım için geçerli olan hediye internet paketi başka kişilere devredilemez.

 

Bir önceki yazımız olan Turkcell Zengin SMS Kampanyası başlıklı kampanyamızda turkcell sms kampanyası ve turkcell zengin sms hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Vodafone Bedava İnternet 2018
Vodafone Evde İnternet Kampanyası 4 GB Bedava Cepten İnternet

Vodafone mobil internet kullanıcılarının yanı sıra evde internet kullanıcılarının da sayısının git gide arttığı şu günlerde yapılan kampanyalar da bu...

Kapat