Vodafone Altın Kulüp Kampanyası

Vodafone’un sağlamış olduğu Altın Kulüp ayrıcalıklı dünya sayesinde kadın aboneler yılın her günü kendilerini özel hisseder ve birbirinden faydalı bir çok bilgi edinerek kendilerini geliştirme imkanı bulurlar. Vodafone Altın Kulüp Kampanyası sayesinde kadınların yükü bir nebzede olsa hafifler ve ekonomiye katılım da sağlayabilecekleri girişimcilik fırsatlarından haberdar olmalarına imkanı tanınarak faydalı servisler sunulur.

Altın Kulüp, 19 Nisan 2018 tarihine kadar geçerli olacak kampanya süresi içinde indirilip kullanılmaya başlanması halinde 1 gün geçerli olacak tam 4 GB bedava internet hediyesi ve çeşitli markalarda özel indirimli alışveriş imkanı da sağlıyor.

Aboneler Altın Kulüp üyeliğini telefonlarında bulunan yanımda uygulaması içindeki Avantaj Cepte bölümünden sağlayabilirler. Ayrıca katılım içim mesaj göndererek başvuruda bulunulması da söz konusudur. Bu uygulamanın kullanılabilmesi için Vodafone abonesi olunması gereklidir. Kişi eğer Vodafone abonesi değilse en yakın Vodagoen Yardım Merkezine giderek abone olabilir. Vodafone aboneleri ise bu uygulamadan ALTIN KULUP yazıp 7000’e mesaj göndererek üye olabilirler. Kampanyaya katılım için gönderilen başvuru mesajı ücretsizdir.

Altın Kulüp üyeliği ile 4 GB bedava internet dışında sevilen markalardan da indirim alabileceğinizi yukarıda da belirtmiştik. Bu markalar ve indirim tutarları şöyledir. Madame Coco mağazaları tüm ürünlerinde her 100 TL’lik alışverişe 25 TL indirim vermektedir. Koton mağazaları ve internet sitesi üzerindeki satışlarda her 100 TL ve üzeri alışverişe 30 TL indirim vermektedir. Flormar ise hem mağaza hem de internet sitesi üzerindeki satışlarında her 50 TL ve üzeri alışverişe %20 indirim vermektedir. Bu markalar arasına yakın zamanda Watsons’ın da katılacağı gelen bilgiler arasında yer almaktadır.

Altın Kulüp’ün aynı zamanda birbirinden faydalı Altın Uygulamalar ve servisleri ile de hizmet verir. Bu uygulama ve servisleri de sizler için kısaca anlatacağız.

Mobil Uygulamalar

Kırmızı Işık Mobil Uygulaması

Şiddet gören kadınların kırmızı ışıkta kendilerini daha güvende hissetmeleri için düşünülmüştür.

İlk 6 Yıl Mobil Uygulaması

Bebeğin gelişiminde çok önemli olan ilk 6 yıl da annenin her zaman yanında olan ve bilgi sunan bir uygulamadır.

Bilgi Servisleri

Kadın Sağlığı ve Bilgi Servisi (Bilgi almak için KADIN yazıp 1120’ye mesaj atılabilir.)

Hamileyim SMS Bilgi Servisi (Bilgi almak için Hamile boşluk HAFTA yazılarak 1120’ye mesaj atılabilir.)

Bebeğim ve Ben Bilgi Servisi (Bilgi almak için BEBEK boşluk HAFTA yazılarak 1120’ye mesaj gönderilebilir)

Gelir Servisleri

Önce Kadın İlan Servisi ( Bilgi almak için İl kodu boşluk Ürün Adı boşluk Ürün Fiyatı yazılarak 2488’e mesaj gönderilebilir.)

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*