Vodafone Bana Ne Var Kampanyası

Vodafone renkli dünyasının kapılarını aralayan tüm kullanıcılarına sunduğu avantajlı tarifelerinin ardı arkası kesilmiyor. Vodafone Yanımda uygulamasının içinde yer alan Bana Ne Var bölümü her hafta Vodafone’lulara bedava internet ve bedava dakika kazandırırken aynı zamanda şanslarını denemelerine de imkân veren eğlenceli bir oyun sunuyor. Bizlerde hazırladığımız bu yazımızda siz değerli kullanıcılara Vodafone bedava internet ve dakika kazandıran Yanımda Uygulamasının Bana Ne Var bölümünde sunduğu kampanya ve kullanım detayları hakkında bilgi vereceğiz.

Bana Ne Var uygulamasının avantajlarından yararlanmanız için izlemeniz gereken işlem basamakları şu şekilde takip edilmelidir.

  • Bu kampanyadan yararlanabilecek kişilerin Vodafone faturalı hat kullanıyor ya da faturasız hattına kullanım yapmayı düşündükleri dönemden 30 gün öncesinde en az 25 TL yüklem yapmış olma şartı bulunmaktadır.
  • Sonrasında ilk olarak yapılması gereken akıllı telefonlarınızın mağaza bölümünden Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek olacaktır. Vodafone Yanımda uygulamasına sahip olmayan kişiler bu fırsattan yararlanmak için kampanya devam ettiği sürece telefonların SMS bölümünden BANANEVAR yazarak 5065’e ücretsiz mesaj gönderebilirler.
  • Uygulamayla devam edilecekse indirme işleminden sonra giriş yapılırken Vodafone tarafından telefonunuza gönderilen şifre kullanılır.
  • Kullanıma hazır olan uygulamanın Bana Ne Var bölümünde yer alan renkli çark her hafta sizleri bekliyor olacaktır. Tek yapmanız gereken bu bölümü ziyaret edip çarkı çevirerek bedava internet ve dakikaları kazanıp tadını çıkarmak olacaktır.
  • Çark üzerinde 500 MB, 1 GB, 2 GB, 4 GB, 5 GB bedava internet paketleri 1000 DK ücretsiz dakika ve sürpriz hediyeler yer alır. Çarkın çevrilip bedava hediyelerin kazanılmasını takiben telefonunuza kısa mesajla kullanım hakkınızın yüklendiğine dair mesaj alırsınız ve sürpriz hediyeniz hattınıza yüklenir.
  • Uygulama her hafta sadece bir gün kullanılabilir ve kazanılan hediye 7 gün boyunca geçerli olur.
  • Sürpriz hediye kısmından çıkan sinema bileti indirim şifrelerinin kullanım süresi ise 31.01.2018 sonuna kadar geçerli olacaktır. Kazanılan 1000 DK ise her yöne kullanılabilir. Yalnızca kazanımlar Özel Servis ve de Türk Telekom Özel Servis aramaları yapılırken kullanılamaz.
  • Kampanya katılım süresi 31.12.2017 tarihinde sona ereceği için geç kalmadan bu avantajlı kampanyaları denemenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan Vodafone Bana Ne Var Hediye Çarkı İle Bedava İnternet başlıklı kampanyamızda vodafone hediye çarkı, vodafone hediye çarkı 2018 ve vodafone hediye çarkı hatası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Vodafone Bedava Dakika 2018, Vodafone Bedava İnternet 2018, Vodafone Bedava Sms 2018
Vodafone Bana Ne Var Hediye Çarkı İle Bedava İnternet

Vodafone 2018 yılına girerken kullanıcılarına yeni bir fırsat daha sunuyor. Sürpriz hediyeler ile abonelerini memnun etme yolunda başarılı adımlar atan...

Kapat