Vodafone Bana Ne Var Hediye Çarkı İle Bedava İnternet

Vodafone 2018 yılına girerken kullanıcılarına yeni bir fırsat daha sunuyor. Sürpriz hediyeler ile abonelerini memnun etme yolunda başarılı adımlar atan vodafone bu seferde hediye çarkı ile kullanıcılarını sevindiriyor. Bedava internet paketleri ve sürpriz paketler dağıtılan hediye çarkı ile sizde hemen hediyenizi alabilirsiniz. Hediye çarkını kullanabilmeniz için gerekli olan şartları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Hediye Çarkı Nedir ?

Vodafone yanımda uygulaması içerisindeki Bana Ne Var menüsünden hediye çarkına ulaşabilirsiniz. Hediye çarkı Vodafone kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiş bir hediye dağıtma sistemidir. Hediye Çarkı ile çeşitli internet paketleri ve sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Hediye Çarkı Nasıl Kullanılır ?

Vodafone yanımda uygulamasını cep telefonunuza indirerek Hediye Çarkı kısmından çarkı çevirerek çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Bu çark sayesinde hızlıca biten internet paketinize ücretsiz ve harika bir çözüm bulabilirsiniz. Hediye çarkı sistemi ile her pazartesi hattınıza farklı internet paketleri ve sürpriz paketler ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Çark ile kazanacağınız paketler 1 hafta süre ile hattınıza tanımlanacak olup hafta bitiminde tekrar çarkı çevirerek yeni hediye paketler kazanabileceksiniz.

Hediye Çarkı Hataları

Hediye çarkını çevirmek istediğinizde eğer faturasız hat sahibi iseniz bir hatayla karşılaşabilirsiniz. Bu hata sizi bekleyen sürpriz hediyeleri kazanmak için son 30 gün içerisinde 25 tl ve üzeri TL yüklemesi yapmanız gerekiyor olabilir. Eğer böyle bir hatayla karşılaşırsanız maalesef kampanyadan TL yüklemesi yapmadan faydalanamazsınız.

Karşılaştınığınız diğer sorunları Forum Vodafone üzerinden ya da Müşteri Hizmetlerini arayarak çözebilirsiniz.

Hediye Çarkı Ödülleri Nelerdir ?

Vodafone hediye çarkı ile 500MB, 1GB,  2GB ve 4GB haftalık vodafone bedava internet paketi kazanma şansını yakalayacaksınız.

 

6 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*