Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2018

  • 03 Aralık 2017
  • 194 kez görüntülendi.
Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2018

Cep telefonlarının akıllı telefonlara evrilmesi ve dijital ortamın özellikle akıllı telefonlardan takip edilmesi GSM hattınızda çok yüksek internet paketleriniz olmasına rağmen ay sonunda internet paketinizin bitmesine ve ekstra ücretli internet kullanmaya başlamanıza neden olmaktadır. Fakat operatörlerin farklı kulvarlarda düzenledikleri kampanyalar olduğu gibi bedava internet paketi alanında da çeşitli kampanyaları bulunmaktadır. GSM operatörleri tarafından düzenlenen kampanyaları güncel olarak takip ettiğinizde haftalık veya aylık olarak ciddi boyutlarda bedava internet paketi elde edebilirsiniz. Bu kampanyalar belirli zamanlarda başlayıp bir süre devam etmeleri nedeniyle ücretsiz internet sahibi olabilmek için öncelikle aktüel olarak kampanyaları takip edebilmeniz gerekmektedir. Biz bu yazımıza birçok kullanıcının arayış içerisinde olduğu Vodafone bedava internet 2018 detaylarından bahsedeceğiz. Düzenlenen, düzenlenecek kampanyalar bu yazımız sürekli güncellenmek suretiyle sizlerle paylaşılacak ve ücretsiz internet dataylarından faydalanmanız sağlanacaktır.

Vodafone bedava internet paketi kullanıcılar için kampanyaları bilmediklerinde bir hayal gibi gözükse de yazımızı okuduğunuzda aylık harcadığınız onca ekstra internet ücretini boşuna verdiğiniz için tabir-i caizse hayıflanacaksınız. Geçtiğimiz yıl düzenlenen bazı kampanyaların devam ettiği yeni yıla özel bazı kampanyaların başlayacağı detayları Vodafone bünyesinde editörlerimiz aracılığıyla sizlerin beğenisine sunacağız.

Vodafone Bedava İnternet Paketi 2018

Yurt dışında oldukça başarılı bir şekilde hizmet veren GSM firması ülkemizde gerek GSM alanında gerek internet alanında yaptığı başarılı yatırımlar ve hamleler ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Ülkenin en büyük operatörlerinden birisi olan Vodafone müşterilerinin ihtiyaçlarına tam anlamıyla nokta atışı karşılık verebilmek amacıyla çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalar genellikle müşterilerin isteklerine göre şekillendirilmekte ve sürpriz olarak sunulması nedeniyle şüphesiz firmanın daha da büyümesine olanak sağlamaktadır.

İnternet hızı, kapsama alanı ve çekim kalitesi ile de dikkatleri üzerine çeken ve mobil hat kullanıcı sayısını son dönemlerde bir hayli arttıran operatör uygun fiyatlı ve zengin içerikli tarifeleriyle de gönüllerde taht kurmaktadır. Bedava İnternet Kazanmak konusunda arayış içerisindeyseniz yazımızı okumaya devam etmelisiniz. Gelişen teknoloji, çok küçük yaşlardaki insanların dahi akıllı telefonlarındaki bedava internet ihtiyacını arttırmıştır. İnternet ihtiyacının artması ise kullanıcıların çoğu zaman paketlerini aşmalarıyla ve artan faturalarla karşılaşmalarına neden olmaktadır. Kişi bu durumda ya ihtiyacı olmasına rağmen internet kullanımını sınırlandırmakta, ya da ekstra ücret ödeyerek ek internet paketleri satın almak zorunda kalmaktadır. Ekonomik anlamda zor bir süreç olduğunu düşündüğümüz için sizlerle Vodafone tarafından düzenlenen ücretsiz internet tarifelerini detaylarıyla paylaşacağız.

Vodafone bedava internet nasıl yapılır sorusunun cevabını yazımızın devamında vereceğimizi belirterek bu kampanyalara katılım sağlamanız halinde 100 MB, 250 MB, 500 MB, 1, 2, 5 GB kadar ücretsiz internet sahibi olabileceğinizin müjdesini şimdiden verelim.

Vodafone Küçük Çaplı Bedava İnternet Tarifeleri

Başlıkta ilgili operatörün küçük çaplı bedava internet paketlerinden bahsedeceğimizi söylemiş olsak da bu ekstra sahip olabileceğiniz paketlerin dahi sizleri uzun süre idare edeceğini tahmin edebiliyoruz.

Vodafone tarafından geliştirilen ve hattınızla ilgili birçok işlemi buradan gerçekleştirirken, çeşitli kampanyalara katılmanız konusunda yardımcı olacak Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmış olduğunuz akıllı telefonun işletim sistemine göre uygun alandan indiriniz. Bu uygulamaya haftanın ilk günü olan Pazartesi günleri sadece giriş yapmanız halinde hattınıza ücretsiz olarak 100 MB Vodafone hediye internet tanımlanacaktır. Bunu haftada bir kazanabiliyor olmanız ise aylık olarak ciddi boyuttaki internet paketini ücretsiz olarak kullanabilmenizi sağlayacaktır.

Bana Ne Var 250 MB

 

Bahsettiğimiz Vodafone Yanımda uygulaması ile kazanacağınız internet paketleri bununla da sınırlı kalmıyor. Giriş yapmanızda kazanmış olduğunuz 100 MB Vodafone hediye internet paketini ilgili seçenekleri kontrol ederek 250 MB’ a kadar çıkarabilirsiniz.

 

Bana Ne Var 500 MB

Yine Vodafone Yanımda uygulaması ile kazanabileceğiniz 500 MB Ücretsiz İnternet için Pazartesi günleri sisteme giriş yapmalı ve ilgili kampanya yönlendirmelerini takip etmelisiniz. Vodafone Yanımda uygulaması ile kazanmış olduğunuz 100 MB, 250 MB veya 500 MB internet paketi o gün içerisinde kullanılmalıdır. Kullanılmayan bedava internet paketi detayları bir sonraki güne aktarılmamaktadır.

Vodafone E-Fatura 1 GB Bedava internet

Geçmiş yıllarda faturalandırma tekniği olarak çıktı alınması ve bunun kişinin adresine posta yoluyla bildirilmesi günümüzde oldukça az bir şekilde tercih edilmektedir. Kurumların bu şekilde fatura göndermesi gerek kâğıt masrafı, gerek posta masrafı ve gerek işçilik masrafları nedeniyle minimuma indirilmeye çalışılmaktadır. Bunun için de insanlara e-fatura uygulamasına ya da SMS ile fatura bildirimi uygulamasına geçmeleri karşılığında çeşitli hediyeler sunulmaktadır.

SMS ile fatura alarak veya e-fatura uygulamasına geçiş yaparak 15 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internet ücretsiz olarak hattınıza tanımlanacaktır. Kampanyaya katılım başvuru ile sağlanmaktadır. Fatura alım seçeneğini değiştirmek istediğiniz cep telefonu numaranızdan “E-FATURA” yazıp boşluk bıraktıktan sonra faturanızı göndermelerini istediğiniz e-posta adresini yazmalı ve sonrasında ücretsiz olarak 7000 numarasına göndermelisiniz. Bu seçim sonrasında 1 GB Bedava İnternet hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone 2 GB Hediye Cepten İnternet

2018 yılına girildiğinde farklı bedava internet kampanyalarının operatörler tarafından müşterilerinin beğenisine sunulacağını biliyoruz. 2017 yılında büyük bir kitle tarafından tercih edilen Vodafone 2 GB Hediye Cepten internet paketi son dönemlerde ücretli olarak güncellenmiş olsa da yakın zamanda müşterilerden gelen talepler nedeniyle 2018 Bedava İnternet Kampanyası detaylarında yeni bir güncelleme yapılacağını düşünüyoruz. İşte bu güncelleme geldiğinde vakit kaybetmeden kampanya detaylarını bu bölümde güncelleyerek sizleri fırsattan haberdar edeceğiz.

1 GB Vodafone Bedava internet 2018

Operatörlerde harcama yaparak da çeşitli kampanyalardan, fırsatlardan yararlanabiliyorsunuz. Vodafone tarafından gerçekleştirilen bu kampanyada fatura ödeme, çeşitli paketleri satın alma ve TL yükleme gibi işlemlerden 11 TL ve üzerinde bir harcama yapmanız durumunda hattınıza ücretsiz olarak 1 GB internet paketi tanımlanacaktır. 11 TL harcama yaparak kazanmış olduğunuz bedava internetin kullanım süresi operatör tarafından 5 gün olarak belirlenmiştir.

Vodafone Bedava Hediye 5 GB internet Paketi

İlgili operatör tarafından duyurulan tarihler arasında internetinizi Supernet 4.5G bağlantısı olarak tanımlanan şekilde kullanmanız halinde 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanya bitiş tarihinden sonra hatlara yüklenecek bedava internet paketi oldukça büyük olması nedeniyle bu kampanya kullanıcılar arasında büyük sevinçle karşılanmıştır.

4.5G Hediye 2 GB Bedava internet Vodafone 2018

Birçok kullanıcı 4.5G uygulamasına geçmiş olsa da hala geçmemiş olanlar muhakkak bulunmaktadır. 4.5G’ye yeni geçecek olan müşterilerine özel olarak hazırladıkları kampanyada 2 GB Hediye İnternet kazanma fırsatı bulunmaktadır. Bunun için cep telefonunuzdan “4.5G” yazarak 4545 numarasına kısa mesaj yollamanız gerekmektedir. Sonrasında size gelecek olan onay mesajının ardından hediye internet paketi hattınıza tanımlanacaktır.

4.5G’ye Geç 1 GB İnternet Kazan

Uyumlu SIM kartı olmamasına rağmen 4.5G’ye geçmek isteyen kullanıcılar geçiş işlemi esnasında uygun SIM Kart almanız halinde 1 GB Bedava İnternet Paketi kazanmış olacaksınız.

Vodafone Ücretsiz 1 GB Güncel İnternet Paketi

Bahsedilen internet paketini kazanabilmek için ilk yapmanız gerek ilgili alanlardan Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmek olacaktır. Sonrasında Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapabilmek için ücretsiz bir şekilde cep telefonunuzdan “S” yazarak 7000 numarasına göndererek şifre talebinde bulunmalısınız. Şifrenizi aldıktan sonra uygulama ekranının sol bölümünde yer alan kullanıcı menüsüne tıklamaları ve ek paket al seçeneğine geçmelisiniz. Bu sayede ücretsiz 1 GB internet paketi hattınıza yüklenecektir.

50 GB Vodafone Bedava internet

Hediye verilecek olan internet paketi oldukça büyük olması nedeniyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Vodafone Supernet ev müşterisi olanların katılacağı kampanyada yeni bir SIM Kart alınması gerekmektedir. Yeni bir SIM Kart almanız halinde 90 gün boyunca kullanabileceğiniz 50 GB Ücretsiz İnternet Paketine sahip oluyorsunuz. Hem evden hem cepten kullanabileceğiniz hediye internet paketi size uzun süre yetecektir.

Vodafone Bedava internet Nasıl Yapılır?

Operatörlerin çeşitli takım taraftarlarına sundukları bedava internet paketleri de birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Kara kartallı abonelere özel olarak düzenlenen kampanyada 3 GB Hediye İnternet Paketi kazanma şansınız bulunmaktadır. Bu kampanyaya katılım için arkadaşlarınızı da davet ettiğiniz kazanabileceğiniz internet paketi boyutu daha da yükselecektir.

 

Geleneksel Yükle Kazan

Vodafone tarafından geleneksel bir şekilde düzenlenen ve bu sene de devam edecek kampanya yükle kazan adıyla anılmaktadır. Yüklemenin haricinde harcamalarınızdan da hediye kazanabileceğiniz kampanyada 500 dakika veya 1 GB internet kazanma şansı yakalayacaksınız.

Güvenli Depo 1 GB Hediye internet

Faturalı hatlar haricinde faturasız hatlar için de çeşitli hediye kampanyaları düzenleyen Vodafone tarafından gerçekleştirilen bu kampanyadan sadece faturasız hat sahibi aboneler yararlanabilmektedir. Güvenli Depo adı verilen uygulamayı cep telefonunuza indirdikten sonra 1 GB hattınıza ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Güvenli Depo uygulaması aracılığıyla fotoğraflarınızı, mesajlarınızı ve rehberinizi güvenli bir şekilde depolayarak istediğiniz an farklı yerlerden ulaşma fırsatı yakalayacaksınız. Güvenli Depo uygulamasından kazanacağınız internet paketinin durumunu sorgulamak için “KALAN” yazarak 7000’e kısa mesaj yollayabilirsiniz. Hattınıza tanımlanmış olan internet paketinin % 80 ve % 100 kısmını harcadığınızda operatör tarafından SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Sayfamız aracılığıyla bildirdiğimiz kampanyalar ilgili operatörlerin yapacakları düzenlemeler, yeni kampanya başlangıçları ile düzenlenecek ve sizlerin güncel bilgilerden haberdar olmanız sağlanacaktır.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2018 başlıklı kampanyamızda turkcell bedava internet ve turkcell bedava internet 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ
Daha fazla Vodafone Bedava İnternet 2018, Vodafone Ek Paketler, Vodafone Kampanyalar
Vodafone Büyük Seçim Kampanyası

Ülkemizde başta gelen GSM Operatörlerinden biri olan vodafone cazip kampanyalarıyla her zaman olduğu gibi yine abonelerini şaşırtmaya devam ediyor. Yaptığı...

Kapat