Vodafone Evde İnternet Kampanyası 4 GB Bedava Cepten İnternet

Vodafone mobil internet kullanıcılarının yanı sıra evde internet kullanıcılarının da sayısının git gide arttığı şu günlerde yapılan kampanyalar da bu ihtiyaca yönelik olamaya başlıyor. Oldukça zengin bir mobil müşteri ağı Vodafone’un evde internet kullanıcılarına özel olarak hazırlayıp sunduğu kampanyalarla da bu sayıyı daha çok arttırmak istediğiniz görüyoruz. Özellikle okul çağında çocuğu olan abonelerin evde internete duydukları ihtiyaç her geçen gün biraz daha artıyor. Teknolojinin gelişmesine paralel olarak değişen müfredatlar ve çocuklara verilen proje ödevleri de bunda büyük ölçüde etkili. Vodafone Evde İnternet Kampanyası 4 GB Bedava Cepten İnternet adı ile tanıtımları yapılan kampanya da aslında tam olarak bu düşünceyle hazırlanmış bir kampanya.

Son zamanlarda TV reklamlarında da bolca gösterime sokulan kampanya da eğer ev de internet kullanıcısıysanız ve en çok ihtiyacınız olduğu anda internetiniz kesilir ve ev internetiniz devre dışı kalırsa Vodafone size anında cepte 4 GB bedava internet kullanma hakkı veriyor. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz internet erişiminden mahrum kalmamış oluyorsunuz. Oldukça avantajlı paketlerle sunulan Evde İnternet Kampanyası’na isterseniz gelin birlikte göz atalım.

İlk önce neden evde interneti tercih etmelisini bu sorunun cevabından kısaca bahsetmek istiyoruz.

  • Sebeplerden ilki yukarıda da bahsettiğimiz gibi ev interneti kesildiğinde anında 4GB bedava internet hakkınsa sahip olabilmeniz.
  • İkincisi evde internet aldığınızda bir sene boyunca sadece 49.90 TL’den başlayan fiyatlarla kullanım yapabilecek olmanız.
  • Diğer avantaj ise evde internet kurulumu istediğinizde ücretsiz anahtar teslim kurulum hizmeti veriliyor olması.

Vodafone Evde internet ile 4GB internet hakkı almak için ayda iki sefer Vodafone Yanımda üzerinden ya da GUNLUK 4GB yazarak 7000’e mesaj attığınızda hattınıza 4GB bedava internet yüklemesi yapabilirsiniz.

Vodafone FiberMax’lı Ev İnterneti tarifeleri ise şu şekilde sunulmaktadır.

Mini Eko Tarifesi

50 GB adil kullanım bedeli ile 24 Mbps limitsiz internet aylık 49,90 TL. İlk sene kullanım bittikten sonra paket ücreti 59,90 TL olarak devam edecektir.

Eko Aile Tarifesi

50 GB adil kullanım bedeli ile 50 Mbps limitsiz internet aylık 54,90 TL. İlk sene kullanım bittikten sonra paket ücreti 64,90 TL olarak devam edecektir.

Çekirdek Aile Tarifesi

100GB adil kullanım bedeli ile 50 Mbps limitsiz internet aylık 59,90 TL. İlk sene kullanım bittikten sonra paket ücreti 69,90 TL olarak devam edecektir.

Eğer hemen 0850 542 5 542 numaralı telefonu ararsanız evde internet kampanyaları ile alakalı size ger dönüş yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Vestel Venus Z10 Taksit Bizden Kampanyası başlıklı kampanyamıza da bakmanızı öneririz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Vodafone Bedava İnternet 2018, Vodafone Kampanyalar
Vodafone Akıl Almaz Değişim Kampanyası

Vodafone tarafından abonelerine özel olarak sunulan Akıl Almaz Değişim Kampanyası bugüne karda yapılan diğer kampanyalardan çok daha farklı ve özel....

Kapat