Vodafone Freezone Esnek Tarifeni Katla Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Vodafone bedava internet kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Bu sefer bahsedeceğimiz bedava internet kampanyası Freezone müşterilerine özel bir kampanya. Mevcut Freezone müşterisi olan Vodafone aboneleri istediği bir Esnek tarifeye geçiş yaptığında akşam 9 ile sabah 9 arasında tarifesindeki internet kullanım hakkı kadar interneti bedava olarak kullanabiliyor. Tarifesindeki interneti katlayıp bedava internet hakkı olarak kullanmak isteyenlerin hiç vakit kaybetmeden Freezone Esnek tarifelere geçmesini ve Vodafone Freezone Esnek Tarifeni Katla Bedava İnternet Kazan Kampanyası’na katılmasını tavsiye diyoruz.

Şimdi sizlere mevcut Freezone müşterilerinin geçilebilecekleri Esnek tarifeler, tarifelere nasıl geçiş yapılacağı ve ne kadar bedava internet kazanılacağı hakkında bilgi vereceğiz.

Faturasız Esnek 2 Tarifesi

Bu tarifeye geçen Freezone aboneleri tarifelerinde bulunan mevcut 2 GB internet kullanım hakkına ilave olarak 1 GB bedava internet hakkını akşam 9 sabah 9 arasında istediği şekilde kullanabiliyor. Tarifeye geçmek için FESNEK2 yazarak 7000’e ücretsiz SMS atılabilir.

Faturasız Esnek 4 Tarifesi

Bu tarifeye geçen Freezone aboneleri tarifelerinde bulunan mevcut 4 GB internet kullanım hakkına ilave olarak 2 GB bedava internet hakkını akşam 9 sabah 9 arasında istediği şekilde kullanabiliyor. Tarifeye geçmek için FESNEK4 yazarak 7000’e ücretsiz SMS atılabilir.

Faturasız Esnek 8 Tarifesi

Bu tarifeye geçen Freezone aboneleri tarifelerinde bulunan mevcut 8 GB internet kullanım hakkına ilave olarak 4 GB bedava internet hakkını akşam 9 sabah 9 arasında istediği şekilde kullanabiliyor. Tarifeye geçmek için FESNEK8 yazarak 7000’e ücretsiz SMS atılabilir.

Faturasız Esnek 12 Tarifesi

Bu tarifeye geçen Freezone aboneleri tarifelerinde bulunan mevcut 12 GB internet kullanım hakkına ilave olarak 6 GB bedava internet hakkını akşam 9 sabah 9 arasında istediği şekilde kullanabiliyor. Tarifeye geçmek için FESNEK12 yazarak 7000’e ücretsiz SMS atılabilir.

 

#BitirBitirebilirsen! Hashtag’i ile duyurulan Vodafone Freezone Esnek Tarifeni Katla Bedava İnternet Kazan Kampanyası oldukça rağbet gören bir kampanyadır diyebiliriz. Vakit kaybetmeyin ve siz de bedava internetin tadını doyasıya çıkarın.

 

 

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası başlıklı kampanyamızda selfy bedava internet, selfy bol internetli geceler ve türk telekom selfy hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Vodafone Bedava İnternet 2018
Vodafone Video Pass Sınırsız Youtube – İzlesene Bedava İnternet Paketi

Vodafone Red tarifesi kullanan müşterilerin faydalanabileceği bir hizmet olan, Pass Video Sınırsız Youtube - İzlesene Bedava internet Paketi sizlerle buluşmak...

Kapat