Vodafone Freezone Özel Sosyal Paket Kampanyası

Vodafone müşterilerine özel olarak hazırlanıp sunulan ve cebinize uyan kartlar paketlerinden biri olarak karşımıza çıkan Sosyal Paket Kampanyası Vodafone Freezone müşterileri için geçerliliğini devam ettirmektedir. İnternet kullanımlarınızda sosyal medyadan da uzak kalmayın ve gönlünüzce sosyal hesaplarınızı kullanabilin diye Sosyal Paket Kampanyası size tam 24 saat boyunca geçerli olacak 100 MB internet + 200 MB Facebook ve Twitter kullanımı için limit veriyor. Üstelik bu güzel kampanya için cebinizdeki bozukluklardan sadece 2 TL ödemeniz yeterli olabilecek. Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler için kampsam ve içerik aşağıda belirtilmektedir.

Hazırlanan bu Sosyal Paket Kampanyası faturasız hat kullanan Freezone müşterilerine özel bir kampanyadır.

Sosyal Paketin satın alınması işlem sırasında bayiye ücretin ödenmesi şekliyle olur abonenin kullanım miktarından bir düşme yaşanmaz.

Alınan paket bayiden bir kart şeklinde alınır ve arkasındaki şifrensin kazınıp gönderilmesi yoluyla kullanılmaya başlanabilir. Bu şifre kullanılmak istenen paket içeriğine karar verildikten sonra kodunun 5050’ye gönderilmesiyle gerçekleşir.

Paket yukarıda da belirtildiği gibi 1 günlüktür ve kullanılmayan kullanım hakkı süre sorunda iptal olmaktadır.

Kişi sosyal paketi satın aldığı gün kullanmak zorunda değildir. 1 günlük süre şifrenin gönderilmesinden sonra kullanılmaya başlanınca işlemeye başlar. Ancak kart üzerinde belirtilen son kullanım sürelerine dikkat edilmesi gerekli görülür.

Kampanya dâhilinde verilen internet kullanım hakkının başka kişi ve kişilere devredilmesi ve transferi mümkün değildir.

Bahsedilen Sosyal Paket kullanım hakları sadece yurt içinde geçerli olmaktadır. Yurt dışı kullanımı olması halinde GPRS uluslar arası ücretlendirmeye tabi olunur.

Sosyal Paketin kullanılmaya başlanmasını takiben 3G servisleri otomatik olarak açılmaktadır ve paket süresince de açık kalmaktadır.

Bu paketin kullanılabilmesi için telefonunuzda farklı ayarların yapılmasının da gerekli olabileceği unutulmamalıdır. Böyle bir durumda Vodafone müşteri hizmetleri teknik servis bölümünden hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Paket abone üzerinde kayıtlı ya da kullanılmakta olan farklı bir sosyal paket varsa kullanılamaz.

Kampanya için belirtilen 2 TL ücrette KDV ve ÖİV dahildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*