Vodafone Freezone Özel Yolculuk Paketi Kampanyası

Abonelerine Türkiye’de ilk yaşatan ve yaşatmaya devam edeceğini söyleyen Vodafone Freezone için sözünü tuttuğunu söylemek mümkün. Çıkarmış olduğu cebinize uyan kartlar kampanyası ile oldukça uygun fiyatlara en dar zamanlarınızda isteğinize uygun hizmet veren Vodafone Freezone, bu seferde Yolculuk Paketi Kampanyası ile yanınızda olmayı sürdürüyor. Bahsedilen yolculuk paketinde 4 saat boyunca geçerli olacak 1 GB internet hakkı bulunuyor ve yolculuğuz sırasında mevcut paketinizin kullanım haklarının tükenmemesi sağlanmış oluyor. Hem sizi hem de cebinizi düşünen operatörünüz, üstelik bu hizmet karşılığında sizden sadece 3 TL talep ediyor. Paket ücreti olan 3 TL, mevcut TL bakiyenizden eksilmiyor ve bunu satın alırken cebinizde bulunan bozukluklar ile ödeme hakkına sahip oluyorsunuz. 4 saatlik tam tamına 1 GB internet kullanımına sahip olmak için kampanya detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Yolculuk Paketi Kampanyası faturasız hat kullanan bireysel müşterilerin yararlanması için sunulan, mobil internet kullanımı için hazırlanmış bir pakettir.

Paket satın alma işlemi bayilerden kart alma şeklinde yapılır ve kullanmak istenildiğinde kartın arka yüzünde bulunan bölüm hafifçe kazınarak çıkan kısa kod ve şifre 5050’ye mesaj atılır.

Mesaj atılıp alınan karttaki hak kullanılmaya başlandığı andan itibaren 4 saat boyunca geçerli olur. Eğer kart alındığında şifre gönderilmezse daha sonraki günlerde de kullanılmaya başlanabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken kartın üzerinde yazan kullanım süresinin geçirilmemesi gerektiğidir.

4 saat süre sonunda kullanım hakkının tamamı bitmemiş olsa dahi hakkınız silinecektir.

4 saat süre için hak edilen 1 GB internet hakkı başkasına devir ya da transfer edilemez.

Eğer Yolculuk Paketi Kampanyası ile satın alınan kullanım hakkı biterse ve başka bir internet paketi yoksa ücretlendirme mevcut tarifeye göre yapılır.

Satın alınan kullanım hakları sadece yurt içi kullanımı için geçerlidir ve paket ücreti olan 3 TL KDV ve ÖİV dahil fiyatlardır.

Belirtilen kampanya için herhangi bir değişiklik yapılması hakkı Vodafone tarafında saklı tutulduğu belirtilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Vodafone Freezone Özel Sosyal Paket Kampanyası başlıklı kampanyamızda vodafone freezone kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Vodafone Bedava İnternet 2018, Vodafone Kampanyalar
Vodafone Freezone Özel Sosyal Paket Kampanyası

Vodafone müşterilerine özel olarak hazırlanıp sunulan ve cebinize uyan kartlar paketlerinden biri olarak karşımıza çıkan Sosyal Paket Kampanyası Vodafone Freezone...

Kapat