Vodafone Günübirlik Paket Kampanyası

Vodafone şirketi tarafından abonelerine sunulan avantajlı kampanyalardan biri olan Cebinize Uyan Kartlar Kampanyası hakkında daha önceki yazılarımızda, kartların çeşitleri, neler olduğu, nasıl yüklenebileceği hakkında genel bir bilgi vermiştik. Şimdi sizlere bu kartlardan biri olan Günübirlik Paket Kampanyası hakkında detaylı bilgi vereceğiz ve bu kartın amacı ile kullanım şeklinden bahsedeceğiz.

Günübirlik Paket öncelikle kullanıcılarını adından da anlaşılacağı üzere yüklendiği zaman 24 saat boyunca geçerli olmaktadır. Bu süre içinde kullanılabilecek 100 MB internet, 100 SMS ve 15 DK konuşma hakkı vermektedir. Paketin amacı liralarınızın bittiği anda sadece 1 TL ödeyerek alabileceğiniz bu paketle acil ve zorunlu ihtiyaçlarınızın giderilmesidir. Yarı yolda kalmayın diye sizi düşünen Vodafone Günübirlik Paket hakkındaki diğer detaylar şu şekilde belirtilmektedir.

Günübirlik Paket kartını yukarıda da dediğimiz gibi 1 TL karşılığında fiziki kart şeklinde satın alıp arkasında bulunan şifreyi kazıyarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paket içeriğindeki kullanım hakları bir gün geçerli olduğu için kullanılmayan hak kalması durumda otomatik olarak silinmektedir. Ayrıca devredilemez ve otomatik olarak tekrar yüklenme durumu da yoktur.

Satın alınan kart o gün içinde kullanılamadığı takdirde üzerinde yazılı olan son kullanma tarihine kadar yüklenip kullanılmaya uygun olarak hazırlanmıştır.

Kart yüklendikten sonra ve de satın alma işlemi tamamlandıktan sonra geri verilmesi ya da iptal edilmesi gibi bir durumda söz konusu değildir.

Günübirlik paket içeriği dakika internet ve mesaj kullanım miktarlarına göre değişiklik gösterebilir. Aboneler hangisine ihtiyaç duyuyorlarsa paket alırken tercilerini bildirebilirler. Ancak gün içinde her ihtiyaç grubu için te bir sefer olmak üzere en fazla 3 paket alınabilmektedir.

Pakette verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Bunun yanında yurtdışında ya da KKTC’de Roaming halinde bulunurken yapılan kullanımlar özel servis ve 444 le başlayan numaraların aranması da kampanya kapsamındadır.

Paket dışı kullanım yapılması halinde hatta tanımlı farklı tarife üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır.

Şebeke içi dahi olsa geçiş, devir, dondurma, numara taşıma gibi işlemler yapıldığında paket içinde bulunan kullanım hakları silinmektedir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*