Vodafone Pass Dünyası ile Bedava İnternet

Vodafone’un renkli dünyasında yer alan birbirinden avantajlı kampanyalar, paketler ve uygulamalar her geçen gün çeşitlenerek karşımıza çıkmaya devam ediyor. Sayfamızda çoğunlukla yer verdiğimiz bedava internet paketleri ya da bedava dakika ve SMS kampanyaları son zamanlarda biraz azalmış durumda. Ancak yaklaşan yaz aylarına özel Vodafone tarafından abonelerine sunulacak yeni kampanyaların kapıda olduğunu düşünüyor ve size bugünkü yazımızda Vodafone Pass Dünyası ile Bedava İnternet kullanmanın tadını çıkaracağınız bir kampanyadan bahsetmek istiyoruz.

Araladığımız Vodafone Pass Dünyası’ın kapıları sizlere kullanacağınız her biri diğerinden cazip olan uygulamalarda mevcut internet paketinizin harcanmaması avantajı sunuluyor. Bu durumda sizin yapmanız gereken tek şey bedava internet kullanıyor olmanın tadını çıkarmak. Şimdi isterseniz gelin Vodafone Pass Dünyası’nda neler var ve bize neler sunuyor bir göz atalım.

Vodafone Pass Uygulamaları faturalı ve faturasız hatlarda geçerli olmak üzere ayrılmış ve aynı zamanda haftalık ve aylık kullanıma olanak sağlayacak şekilde farklı ücretlendirmeye tabi tutulmuştur. Yazının sonunda faturalı ve faturasız hatlara özel sağlanan haftalık ve aylık ücret seçeneklerine yer vereceğiz ancak öncesinde bu uygulamaların neler olduğunu ve uygulamalar ile ilgili dikkat edilmesi gereken esasları inceleyeceğiz.

Müzik Pass

Bu uygulama ile sadece Power App TV ve radyo kanallarını internetinizden yemeden takip edebilirsiniz. Çünkü yalnızca Pass Müzik Radyo yayınlarının kullanımına izin veren bir mobil uygulamadır. Bunun dışında bir TV ya da radyo kanalına girilirse mevcut tarifenizden ücretlendirilir.

İletişim Pass

Bu uygulama içeriğine WhatsApp, Vodafone Call+ ve Facebook Mesenger kullanımı dahil edilmiştir. WhatsApp için de yapılan mesaj, dosya, fotoğraf, konu ya da video paylaşımları ücretsizdir yapılacak olan görüntülü ve normal aramalarda ücret yansıtılır. Vodafone Call+ ile yapacağınız tüm paylaşımlar ve HD kalitesinde ki görüntülü aramalar ile normal aramalarda da ücret ödemenize gerek yoktur.  Facebook Mesenger kullanımında ise sesli ve görüntülü arama dışında ki tüm kullanımlar ve paylaşımlar internetinizden yemez.

 Sosyal Pass

Bu uygulama kapsamı ise reklam gösterimleri ve video izlemelerini içermektedir. Facebook, Instagram ve Twitter üzerinden izlenebilecek videolar paketinizden yemezken farklı bir sayfa ya da kanala yönlendirilirseniz ücretlendirilirsiniz.

Video Pass

Video Pass uygulaması kapsamında yapılan paylaşımlar İletişim Pass dahilinde değerlendirilir ve eğer sesli ya da görüntülü arama yapılırsa ücret yansıtılır.

Oyun Pass

Bu uygulama içeriğinde 101 Okey Çanak, Okey Plus, Çanak Okey ve Tavla Plus için kullanılabilecek 35000 çip ücretsiz olarak hediye edilir. Oyular sırasında çıkan reklam gösterimleri normal şartlarda paketinizden yer ancak bu uygulamada bu aşamada internetiniz gitmesin diye 10 MB hediyesi hattınıza tanımlanacaktır.

 

Faturalı ve Faturasız Hatlar İçin
Sosyal Pass Video Pass Oyun Pass İletişim Pass Müzik Pass
Haftalık 7 TL 10 TL 3 TL 3 TL X
Aylık 18 TL 25 TL X 9 TL 9 TL

 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*