Vodafone Samsung Galaxy A8 ve A8+ Akıllı Telefon Kampanyası

Vodafone’un sevdiğinizle ayrılmayın ve aynı anda en son teknolojiye uyumlu akıllı telefonunuza birlikte kavuşun diye sunduğu Vodafone Samsung Galaxy A8 ve A8+ Akıllı Telefon Kampanyası sizlerle. Telefon alma düşüncesindeyseniz ve sevdiğinize de aynı anda telefon almayı düşünüyorsanız bu müthiş teklifi asla kaçırmayın. Bir tasarım harikası olan ve Samsung Galaxy’nin en yeni modeli olarak satışa sunulan Samsung Galaxy A8 ve A8+, şimdi eski telefonlarınızı götürdüğünüzde 2 adet Samsung Galaxy A8 ve ya A8+’ı yaklaşık 3600 TL ‘ye varan indirimler ile alabilmenizin önünü açıyor.

Samsung Galaxy A8 ve A8+ Akıllı Telefon Kampanyası ile almak istediğiniz telefonu hem kontrat yaparak taksitli şekilde alabilir, hem de kontratsız şekilde standart fiyatı üzerinden alabilirsiniz. Telefonun marka ve modeline göre ve de ayrıca bulunduğunuz tarifeye göre değişen taksit miktarları için aşağıda bulunan tablolarımızı da inceleyebilirsiniz. Tablolarda belirtilen fiyatların çalışır durumda olan ve ekranları da sağlam olan iPhone 7 Plus 32 GB, 64 GB ve 128 GB telefonunu getirerek, 24 ay taahhütte bulunarak 2 tane Samsung Galaxy A8+ ya da 1 tane Samsung Galaxy A8’i faturasıyla alan aboneler için geçerli tutulmaktadır.

Akıl Almaz Değişim Kampanyasında Tarifenizin kontratsız fiyatının üzerine yansıtılacak cihaz taksit bedelleri
  Red Tarifelere Göre Uyumlu Tarifelere Göre Faturalı Esnek Tarifelere Göre
2 adet Samsung Galaxy A8 135,00 TL 135,00 TL 140,00 TL
2 adet Samsung Galaxy A8+ 170,00 TL 170,00 TL 175,00 TL

 

Tarifenizin kontratsız fiyatının üzerine yansıtılacak standart cihaz taksit bedelleri
  Red                      Tarifelere Göre Uyumlu                 Tarifelere Göre Kamu Uyumlu              Tarifelere Göre Faturalı Esnek              Tarifelere Göre
 Samsung Galaxy A8 130,00 TL 130,00 TL 140,00 TL 140,00 TL
Samsung Galaxy A8+ 150,00 TL 150,00 TL 160,00 TL 160,00 TL

 

  • Sınırlı stok sayılarına sahip olan akıllı cihaz kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin 24 ay taahhütte bulunma zorunlulukları bulunmaktadır.
  • Yazının başında da belirtilen 3600 TL gibi bir indirimden faydalanmanın söz konusu olabileceğini söylemiştik. Bu indirim tutarı geri verilecek olan telefonun marka, model ve çalışır olma durumuna göre değişiklik gösterebilir.
  • Verilen fiyatlar 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerli olup KDV dahil fiyatlardır.
  • Kampanyada sunulan akıllı cihazlar için Limit Puan uygulaması bulunur.
  • Abonelerin ileri tarihli bir paket değişikliği söz konusu olması halinde paket değişiklikleri tamamlanmadan bu kampanyaya katılamazlar.
  • Bir abone aynı GSM numarası ile bahsedilen kampanyadan sadece bir defa fayda sağlayabilir.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyen abone geçmiş 2 ay öncesinde farklı bir cihaz kampanyasından isteği ile çıkmış ise ceza bedelini ödemeden bu kampanyadan yararlanamaz.
  • Kampanyadan fayda sağlayan aboneler eğer aksini belirtmezse bu kampanyanın taahhüt süresi bitmiş olduğunda indirimleri sona erse de aldıkları aylık paket kullanımına devam ederler.

 

Bir önceki yazımız olan Turkcell Özel 6 GB Kampanyası başlıklı kampanyamızda bedava internet ve turkcell 6 gb bedava internet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Vodafone Kampanyalar
Vodafone Evde İnternet Kampanyası 4 GB Bedava Cepten İnternet

Vodafone mobil internet kullanıcılarının yanı sıra evde internet kullanıcılarının da sayısının git gide arttığı şu günlerde yapılan kampanyalar da bu...

Kapat