Vodafone Şehrinize Özel Faturalı Hat Kampanyası Bedava İnternet / Bedava Dakika

Vodafone’un şehirlere özel olarak hazırlayıp müşterileri ile buluşturduğu kampanyalardan biri olan Şehrinize Özel Faturalı Hat Kampanyası oldukça bonkör davranılmış avantajlı bir kampanyadır. Vodafone Şehrinize Özel Faturalı Hat Kampanyası Bedava İnternet / Bedava Dakika başlığı altında sizlere aktaracağımız kampanya da numarasını taşıyarak Vodafone faturalı hat müşterisi olan abonelere özel tam 6 ay süresince geçerli olacak aylık 2GB bedava internet ya da 6 ay boyunca sınırsız konuşma hakkı kazanıyorlar. Bahsedilen fırsatların hepsinden aynı anda faydalanma söz konusu olmadığı için yeni hat çıkarılırken yapılan tercihe göre işlem başlatılacaktır.

Faturalı hatta gelenler için yararlanılabilecek kampanyanın detayları

Faturalı Sınırsız Dakika ile ilgili merak edilenler

Bu paket, Vodafone Pazar payının ortalaması altında kalan Kayseri, Diyarbakır ve Gaziantep şehirlerinde bulunan ve yeni hat alma ya da numara taşıma yoluyla Vodafone’a gelen müşterilerin yararlanmasına açıktır. Kampanya kapsamında geçerli olacak tarifeler Devreden Uyumlu 1, Devreden Uyumlu 3, Devreden Uyumlu 5, Biriktiren Uyumlu 1, Biriktiren Uyumlu 2, Biriktiren Uyumlu 3, Biriktiren Uyumlu 5, Biriktiren Uyumlu 6, Devreden Uyumlu 6, Devreden Uyumlu S, Esnek 2 Paketi, Esnek 3 Paketi, Esnek 5 Paketi ve Esnek 6 Paketi olarak belirlenmiştir. 6 aylık kullanım sonucunda paket iptal edilmezse 3 TL olarak faturanıza yansır. İptal etmek istendiğinde “IPTAL SEHRIMEOZELDK” yazarak 7000’e mesaj atılması yeterlidir.

 

Faturalıya Şehre Özel 2 GB Bedava İnternet

Bu pakette de yukarıda belirtilen illerde bulunan kişilerin gerekli şartları sağlaması beklenmektedir. Aboneler 6 ay boyunca her ay 2 GB bedava internet, toplam 12 GB bedava internet kazanmış olurlar. Şehre Özel 2 GB paketinden yararlanabilecek tarifeler ise Devreden Uyumlu 1, Devreden Uyumlu 3, Devreden Uyumlu 5, Biriktiren Uyumlu 1, Biriktiren Uyumlu 2, Biriktiren Uyumlu 3, Biriktiren Uyumlu 5, Biriktiren Uyumlu 6, Devreden Uyumlu 6, Devreden Uyumlu S, Esnek 2 Paketi, Esnek 3 Paketi, Esnek 5 Paketi, Esnek 6 Paketi, Red 8 Paketi, Red 10 Paketi, Red 15 Paketi ve Red 20 Paketi olarak belirtilmektedir. 6 aylık süre sonunda paktin iptali olmazsa aylık 6 TL olarak ücretlendirilecektir. İptal işlemi için “IPTAL SEHRIMEOZELGB” yazıp 7000’e ücretsiz mesaj atılabilir.

Bir önceki yazımız olan Vodafone FreeZone Yeni Hat Kampanyası başlıklı kampanyamıza da bakmanızı öneririz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Vodafone Bedava Dakika 2018, Vodafone Bedava İnternet 2018, Vodafone Kampanyalar
Vodafone FreeZone Yeni Hat Kampanyası

Vodafone abonelerinden FreeZone müşteri olanlar ayrıcalıklı fırsat ve kampanyalardan yararlanmaya devam ediyorlar. Şimdi sırada Vodafone FreeZone Yeni Hat Kampanyası ile...

Kapat